Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dance Perfect Praha - místo, kde vás naučí tančit

Dance Perfect Praha - místo, kde vás naučí tančit

Životní styl
Taneční studio DANCE PERFECT to jsou 3 taneční sály na Národní třídě 25, palác Metro, Praha 1. Nabízí taneční kursy pro děti, mládež a dospělé. Vše v plně vybavených a klimatizovaných zrcadlových sálech s kompletním sociálním zázemím, recepcí a barem. Disponuje týmem těch nejlepších lektorů!
Nejlepší lektoři v Praze jsou připraveni Vám pomoci, pokud s tancem začínáte, pokračujete nebo jste profesionální tanečník. Zvláštní pozornosti se těší kursy tance pro děti od 2 let. Čtrnáctiletá praxe nám pomáhá v tom, aby kursy byly pro děti zajímavé a zábavné a aby současně optimálně rozvíjely jejich schopnosti. Studio dále nabízí taneční kursy pro teenagery - trendy styly od Hip Hop, Street Dance a Dancehall po Videodance a MTV Style a jiné módní styly.

Tradičním produktem jsou i klasické taneční styly - klasický balet, jazz dance a modern dance i etnické tance typu salsa a samba nebo flamenco. Nechybí ani společenský tanec.

Problémem není ani individuální výuka tanců jakéhokoliv stylu za smluvní ceny. Nabídku studia doplňují fitness aktivity od Zumba kursů přes Pilates až po různé druhy jóga stylů.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2019
Černé divadlo Image

Černé divadlo Image

Praha 1, Praha
Divadlo Metro

Divadlo Metro

Praha 1, Praha
Divadlo Minaret

Divadlo Minaret

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí