Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Czech Jewish Experience

Czech Jewish Experience

Zážitky
Czech Jewish Experience vám nabídne nevšední zážitek z návštěvy historického města Třebíče. Poznáte židovskou čtvrť, budete si moci upéci židovské cukroví, zatancovat židovské tance nebo ochutnat místní židovské pokrmy a košer vína. A to není vše! Přijeďte a zažijte!
Hledáte zajímavý tip na dovolenou nebo výlet? Zajímá vás historie, ale nebaví vás jen letopočty a architektonické styly? Potom přijměte pozvání do Třebíče, která návštěvníkům nabízí 3 unikátní památky zapsané na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO. A abyste jen neprocházeli historickým městem, připravili jsme originální zážitkové balíčky, které vás aktivní formou seznámí s židovskou kulturou a tradicemi.

Kromě prohlídky židovské čtvrti dostanete možnost zkusit si upéci židovské pečivo, zatancovat si židovské tance, ochutnat tradiční židovské jídlo nebo degustovat česká košer vína. Půl-, celo- a dvoudenní balíčky dále nabízejí prohlídku Baziliky Sv. Prokopa nebo exkurzi do Pivovaru Urban s ochutnávkou pivních speciálů.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 7. 2019
15.7.
21.7.
Filmy pro Karla IV.

Filmy pro Karla IV.

Třebíč, Vysočina
16.8.
18.8.
Slavnosti tří kápí v Třebíči 2019

Slavnosti tří kápí v Třebíči 2019

Třebíč, Vysočina
26.7.
27.7.
Polanka fest

Polanka fest

Třebíč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí