Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > BRuNO family park

BRuNO family park

Zážitky
Všechny atrakce mohou absolvovat společně děti i rodiče, takže si park užije celá rodina. Na ploše 3800 m2 je přes 40 atrakcí, 2 restaurace, narozeninové salonky, 3 tvořivé dílny a pohybový program The Little Gym.
Hlavní prostor zábavního parku patří dětem a mládeži od 4 do 18 let. Dominují mu 3 komíny: Brunův, Opičí a Pavoučí, které jsou propojeny spletí vzdušných tunelů, chodeb a lanovek. Komíny ústí do nejtemnější atrakce Podzemních nor, 90 metrů dlouhých katakomb. Nejvyšší atrakcí je panoramatická vyhlídka Čapí oko s prosklenou podlahou ve výšce 22 metrů, kde si vychutnáte krásný výhled na Brno a okolí. Na věž se lze dostat po schodech, silnější a mrštnější jedinci tam mohou vyšplhat po lanech prostorové sítě. Cestu zpět dolů si můžete zkrátit jízdou tobogánem

V parku najdete i první brněnskou pobočku The Little Gym, pohybový program dětí od 10 měsíců do 12 let. Cvičení The Little Gym probíhá v dětské barevné tělocvičně plné nejrůznějšího nářadí a pomůcek, určené pouze dětem. Program zahrnuje gymnastiku, hry, základy sportů a také spoustu hudby. Kurzy v českém i anglickém jazyce vedou školení instruktoři.

Stylová Restaurace Hnízdo při zábavním parku nabízí kvalitní evropskou kuchyni i zážitkovou gastronomii. V prostředí „otevřené kuchyně" můžete přímo vidět, jak se vaše menu připravuje. Restaurace je vhodná pro obchodní schůzky, obědy a pořádání firemních akcí, i pro rodinné oslavy nebo svatby.
 
 Přesvědčte se o jedinečnosti zábavního centra BRuNO family park. Najdete ho v Brně-Slatině, na ulici Kigginsova 2.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2019
7.12.
28.2.
Kluziště Salesiánské centrum v Brně-Líšni

Kluziště Salesiánské centrum v Brně-Líšni

Brno-Líšeň, Jižní Morava
18.1.
27.1.
Vaňkovka - Ledové sochy v Brně

Vaňkovka - Ledové sochy v Brně

Brno, Jižní Morava
1.12.
28.2.
Kluziště u restaurantu Pavillon v Brně

Kluziště u restaurantu Pavillon v Brně

Brno, Jižní Morava
Bowling centrum Brno

Bowling centrum Brno

Brno-Židenice, Jižní Morava
Televizní studio Brno

Televizní studio Brno

Brno-Líšeň, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí