Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Bistro Proti Proudu v Karlíně

Bistro Proti Proudu v Karlíně

Gurmánská turistika
Proud a spojení jsou hlavní motivy interiéru bistra Proti proudu v pražském Karlíně. Inspirace karlínským inovátorem v oblasti elektrotechniky, Františkem Křižíkem, se prolnula s myšlenkou propojení skrze dobrou kávu a skvělé jídlo. Prostě perfektní místo pro snídani nebo lehký oběd.
Kavárna, ale hlavně denní bistro se skvělou kuchyní a prosvětleným interiérem. Proti Proudu je také jedno z mála kávových míst v Karlíně, kde dostanete tmavěji praženou kávu klasické italské školy.
 
V tomto stylovém a přátelském prostředí si můžete vychutnat širokou nabídku mezinárodních pochoutek, jako jsou čerstvé sendviče připravované z domácího pečiva, poctivé domácí polévky, speciality ze Sardinie atd. Toto bistro, které žije svým životem, je ideálním místem pro rodinné snídaně, obchodní obědy a přátelská setkání nad sklenkou dobře vychlazeného prosecca. Snídat tu můžete celý den. Bistro Proti Proudu je též vyhledávaným místem, kde si můžete vychutnat lahodnou kávu a skvělé dezerty.
 
Espresso a káva jsou tu poctivé, krémové a o domácí dezerty se ani nebudete chtít dělit. Díky svým čistým liniím, vzdušnému a světlému prostředí, mezinárodní kuchyni, italskému a francouzskému vlivu a přátelské rodinné atmosféře je bistro Proti Proudu skvělým příkladem toho, jak by pravé bistro mělo vypadat.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 8. 2018
16.6.
8.9.
Karlínská scéna Regina

Karlínská scéna Regina

Praha 8, Praha
24.3.
24.11.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
18.6.
30.9.
Landscape Festival 2018

Landscape Festival 2018

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí