Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Bílý Beránek Hladov - rodinný hotel & restaurant

Hotel Bílý Beránek Hladov - rodinný hotel & restaurant

Ubytování
Restaurant a rodinný hotel Bílý Beránek v obci Hladov se nachází 20 km od Jihlavy směrem na Znojmo. Představuje ideální místo pro poznávání jihovýchodní části Vysočiny. V Bílém Beránku naleznete stylovou restauraci s letní zahrádkou, salonek, venkovní hrací zónu pro děti, ubytování.
Dnešní podoba restaurace a rodinného hotelu Bílý Beránek na Hladově je výsledkem citlivé rekonstrukce původní obytné části historického statku, ještě dříve lihovaru a formanské hospody. Pro hosty je připravena stylová restaurace s barem, dále samostatný salonek s kapacitou 68 míst, jehož dominantou je původní obnovená kamenná studna.

Součástí areálu je vlastní parkoviště, letní terasa ve stínu kaštanu a venkovní dětská hrací zóna. Hotelové pokoje v podkroví jsou moderně zařízené, k dispozici je 5 dvoulůžkových a jeden třílůžkový pokoj, všechny s možností přistýlky. Samozřejmostí je TV a Wi-fi na všech pokojích.

Přímo v hotelu si můžete zahrát stolní fotbálek, stolní tenis a zapůjčit dvě horská kola. Rybaření je možné na 200 m vzdáleném rybníce po dohodě s personálem hotelu. Na své si přijdou také vyznavači pěší a cykloturistiky (hluboké lesy a značené pěší i cyklotrasy začínají 200 m od hotelu). Vydat se můžete také na poznávání měst s chráněnou památkovou zónou v UNESCO jako je Telč (16km) a Třebíč (24km), ale i dalších měst jako jsou Slavonice, Třešť, Jindřichův Hradec a Moravské Budějovice.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 9. 2019
22.9.
Ovčí den

Ovčí den

Kněžice, Vysočina
1.7.
27.10.
Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

Brtnice, Vysočina
5.9.
13.10.
Jihlavští stavitelé vlastní rukou

Jihlavští stavitelé vlastní rukou

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí