Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Aureole Fusion Restaurant & Lounge Praha - gurmánský požitek mezi hvězdami

Aureole Fusion Restaurant & Lounge Praha - gurmánský požitek mezi hvězdami

Gurmánská turistika
Vstupte do světa neotřelých výhledů, chutí a vůní. V Aureole, nejvýše položené restauraci a vinotéce v České republice vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra, která nelze popsat slovy, ale musí se vidět a zažít.
Nejvýše položená restaurace v České republice, v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním vznikajícím pod taktovkou šéfkuchaře Jiřího Krále a velkolepým výhledem na panorama Prahy.

Restaurace dostala v roce 2013 poprvé michelinské doporučení "Bib Gourmand" pro cenově dostupnější podniky. Pochutnáte si zde na evropské kuchyni prolnuté asijskými vlivy, k přípravě pokrmů se zde používají výhradně čerstvé suroviny, což zaručuje opravdový gurmánský zážitek mezi nebem a zemí. Každé menu má několik chodů, které si host může sám sestavit. Tři až pět chodů k obědu, nebo pět až osm k večeři. Ke specialitám podniku patří zelená papája s kokosovo-limetovým dresinkem a Kibun Yaki Chikuwa v šafránové tempuře, jehněčí kotlety s tymiánovým Crispy-Panko, estragonovým vinaigrette créme, brambůrkami a lanýžovým glace nebo kokosová tapioka s čokoládovým brownie, marinovanou rebarborou a slanými fazolkami.

Řešení interiéru pochází z dílny architektů Vlastimila Packa a Jitky Dvorské. Chodba, sky bar, sousední lounge, vinotéka i hlavní prostor restaurace je celý navržený v černé barvě. Důvodů je několik, ale tím hlavním je, aby vynikly výhledy na město a aby večer odrazy restaurace v okenních sklech nepřebily pohled ven. Kapacia restaurace je 180 míst.

Celý popis
Naposledy změněno: 5. 6. 2019
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
27.4.
28.9.
Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Praha 4, Praha
8.6.
29.6.
Letní kino ve Žlutých lázních

Letní kino ve Žlutých lázních

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí