Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rekreační středisko Zubří

Rekreační středisko Zubří

Ubytování
Areál Rekreačního střediska Zubří se nachází v samotném srdci Vysočiny, 3 km severovýchodně od Nového Města na Moravě v nadmořské výšce 670 m.n.m. Leží na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, obklopeno smrkovými lesy a loukami za obcí Zubří.
Ubytovací kapacita střediska je 114 lůžek. V areálu se nachází 10 zrekonstruovaných čtyřlůžkových chat typu Tatranec s možností přistýlky pro 2 osoby a ubytovací budova Rozsutec se 14 standardními dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a 6 nadstandardními dvoulůžkovými pokoji s minibarem. Každá chata má svoje sociální zázemí: koupelnu s podlahovým topením a samostatné WC.

Přímo v hlavní budově rekreačního střediska se nachází stylová nekuřácká restaurace s kapacitou 90 osob. Po kvalitním domácím jídle si pak můžete posedět u kávy nebo u zmrzlinového poháru vedle v baru s kapacitou 30 osob nebo venku na letní terase. Všechny jídla a přílohy se připravují z kvalitních surovin bez používaní polotovarů a náhražek. Naše vyhlášené meruňkové knedlíky jsou známe nejen u chatařů v okolí, ale rádi si na ně zajedou přes víkend i stálí klienti z Brna. V letní sezoně je tady každoročně zvykem večerní opékaní buřtů každou středu. Pro naše hosty nabízíme možnost ubytování se snídaní, která se podává formou švédských stolů, nebo si máte možnost doobjednat polopenzi popřípadě plnou penzi.

Přímo v areálu střediska je lanový park, přírodní rybníček se skluzavkou, tenisový kurt s umělým povrchem a velký skákací hrad pro děti.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 3. 2019
27.4.
14.9.
Běhej lesy 2019

Běhej lesy 2019

Sněžné, Vysočina
1.6.
Běhej lesy Vysočina

Běhej lesy Vysočina

Sněžné, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
Hotel Artis Nové Město na Moravě

Hotel Artis Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě, Vysočina
Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Nové Město na Moravě, Vysočina