Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zvláštní vlak na Gastrofestival v Karlově Studánce

Zvláštní vlak na Gastrofestival v Karlově Studánce

Kdy 11. srpen 2018 8:05 - 20:52 Festivaly
Mimořádný přímý spěšný vlak z Ostravy do samého srdce Jeseníků vyjede v sobotu 11. 8. 2018 z nádraží Ostrava střed a bude směřovat do Malé Morávky.Na vlak budou v Malé Morávce navazovat přímé autobusy do Karlovy Studánky, kde se bude konat gastrofestival Jak šmakuje Moravskoslezsko 2018.
Zvláštní spěšný vlak pojede v trase:

Ostrava střed - Stodolní- hlavní nádraží - Svinov - Opava východ - západ - Krnov - Bruntál a dále se vydá po nejstrmější neozubnicové trati u nás do Malé Morávky, kde na spěšný vlak budou navazovat přímé autobusy do Karlovy Studánky.

Ve vlaku platí jednotné zpáteční jízdné 100 Kč/ dospělý a 50 Kč/ dítě a součástí jízdenky je i návazná autobusová doprava do Karlovy Studánky a zpět.

Stanice tam zpět
Ostrava, střed 8:05 20:52
Ostrava, Stodolní 8:07 20:51
Ostrava, hl. n. 8:13 20:47
Ostrava, Svinov 8:25 20:39
Opava Východ 9:00 20:03
Opava Západ 9:05 19:49
Krnov 9:42 19:24
Bruntál 10:10 18:57
Malá Morávka 10:35 18:22
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 8. 2018
1.11.
30.4.
Zimní exkurze přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně

Zimní exkurze přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně

Loučná nad Desnou, Střední Morava a Jeseníky
26.10.
23.2.
Výstava Masarykovy mosty

Výstava Masarykovy mosty

Vikýřovice, Střední Morava a Jeseníky
6.9.
27.1.
Šumpersko v období první republiky (1918–1938)

Šumpersko v období první republiky (1918–1938)

Šumperk, Střední Morava a Jeseníky
2.11.
2.1.
Výstava Barevné zastavení - Jarmila Maršálová

Výstava Barevné zastavení - Jarmila Maršálová

Šumperk, Střední Morava a Jeseníky
Muzeum Kapličkový vrch v Malé Morávce

Muzeum Kapličkový vrch v Malé Morávce

Malá Morávka, Severní Morava a Slezsko
Ski centrum Malá Morávka

Ski centrum Malá Morávka

Malá Morávka, Severní Morava a Slezsko
Torzo turbíny v Malé Morávce

Torzo turbíny v Malé Morávce

Malá Morávka, Severní Morava a Slezsko
Skialpinismus a sněžnice v Jeseníkách

Skialpinismus a sněžnice v Jeseníkách

Malá Morávka, Severní Morava a Slezsko

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness hotel Sauna Malá Morávka

Wellness hotel Sauna Malá Morávka

Malá Morávka, Severní Morava a Slezsko
Steak House s Galerií skla v Dolní Moravici

Steak House s Galerií skla v Dolní Moravici

Dolní Moravice, Severní Morava a Slezsko
Ubytování v chalupě v Rudné pod Pradědem

Ubytování v chalupě v Rudné pod Pradědem

Rudná pod Pradědem, Severní Morava a Slezsko