Úvod > Aktivity & akce > Akce > Xterra Czech 2018

Xterra Czech 2018

Kdy 14. červenec 2018 8:00 - 15. červenec 2018 22:00 Sportovní akce
Kultovní triatlonový závod Xterra Czech se vrací do jihočeských Prachatic! Závod světového poháru bude letos největší sportovní akcí na jihu Čech i díky rozsáhlému doprovodnému programu pro celou rodinu!
Od roku 2002 patří Xterra Czech k vybraným elitním podnikům série světového poháru. Nejlepší triatlonistié na světe se na druhý červencový víkend znovu sjedou do Prachatic a budou bojovat o cené body, finanční prémie, ale také o kvalifikaci na mistrovství světa, které se koná na Havaji. 15. ročník ale nabídne především víkend pro celou rodinu, který se nebude točit jen kolem sportu.

Pro děti jsou připraveny závody v triatlonu i běhu. Navíc v neděli vyroste v Prachaticích obrovský dětský zábavní park. Ulice Poštovní bude zase patřit gastro festivalu a odpočinkové zóně. Na Velkém náměstí bude po celý víkend probíhat Xterra Music Fest, jehož hlavními hvězdami jsou Ben Cristovao a PSH. Doprovodný program nabídne také skateboardovou exhibici, live přenos z tratě závodu na velkoplošné obrazovce nebo Expo plné sportovního vybavení. Víkendu Xterra se můžete zúčastnit jako divák nebo jako sportovec, Xterra má tratě pro každého!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 7. 2018
28.4.
29.12.
Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Lenora, Šumava
1.12.
28.12.
Pištínský advent na vsi

Pištínský advent na vsi

Pištín, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí