Úvod > Aktivity & akce > Akce > Holiday World 2019 - veletrh cestovního ruchu v Praze

Holiday World 2019 - veletrh cestovního ruchu v Praze

Kdy 21. únor 2019 - 24. únor 2019 Výstavy
I v roce 2019 se na veletrhu představí téměř celý svět.

Veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.

V roce 2019 se koná 28. ročník, který proběhne tradičně v areálu holešovického Výstaviště. Na jednom jediném místě můžete procestovat téměř celý svět.

Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak dojde k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem - spojení památek a turistiky.

Veletrh HOLIDAY WORLD bude opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny, které budou patřit veřejnosti laické (sobota a neděle).V roce 2019 se bude konat již 28. ročník, který proběhne ve dnech 21. - 24. února 2019 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 13. ročníkem gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 12. 2018

Ubytování a restaurace v okolí