Úvod > Aktivity & akce > Akce > Trojvstupenka Čokoláda, Lego a Filmová zbrojnice - celodenní zážitky v Táboře

Trojvstupenka Čokoláda, Lego a Filmová zbrojnice - celodenní zážitky v Táboře

Kdy 1. květen 2018 - 30. duben 2019 Výstavy
Rodinný výlet v Táboře s programem na celý den. Navštivte 3 interaktivní expozice vhodné pro všechny věkové kategorie, kluky i holky a ušetřete. Expozice se nacházejí v pěší vzdálenosti od sebe a trojvstupenku je možné zakoupit v recepci každé z nich.
Projekt trojvstupenka je určen pro rodiny s dětmi, v ideální počtu 2 dospělí a 3 děti. Návštěvu můžete začít v Muzeu Lega, kde si vyhrajete s kostičkami a shlédnete expozici modelů vytvořených z této populární stavebnice.

Po dobrém obědě se projděte historickým centrem města a procházku ukončete na Housově mlýně v expozici Filmová zbrojnice, kde můžete zkoušet filmové kostýmy, pokud Vám nevadí, že zbroj předtím oblékal třeba Brad Pitt.

A návštěvu Tábora zakončete sladkou tečkou v Muzeu čokolády a marcipánu, kde si nejen prohlédnete exponáty, třeba čokoládové klobouky nebo panenky v marcipánových oblečkách, ale můžete si vyzkoušet práci s čokoládou nebo si vyrobit vlastní suvenýr z marcipánu. A čokoláda nebo výborný dortík v místní cukrárně se vám bude určitě zamlouvat.

Že jste se rozhodli přespat? Pak druhý den doporučujeme lehce sportovní. Využijte nové cyklostezky Tismenickým údolím, kolem Lužnice až na Kozí Hrádek či Knížecí rybník. Možnost opékání buřtíků na veřejném grilu
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 4. 2018
20.6.
22.9.
Fimfárum

Fimfárum

Tábor, Jižní Čechy
8.5.
21.7.
Ivan Ouhel - Souvislosti

Ivan Ouhel - Souvislosti

Tábor, Jižní Čechy
2.3.
7.12.
Muzejní kostýmované prohlídky v Táboře 2019

Muzejní kostýmované prohlídky v Táboře 2019

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí