Úvod > Aktivity & akce > Akce > Staročeské řemeslnické trhy v Turnově 2019

Staročeské řemeslnické trhy v Turnově 2019

Kdy 25. květen 2019 9:00 - 26. květen 2019 18:00 Lidová řemesla a trhy
Další ročník Staročeských řemeslnických trhů. Jsou přihlášeni ti nejlepší řemeslníci z celé České republiky, mnohým z nich byla udělena ocenění Regionální produkt, Nositel tradice lidového řemesla a Mistr tradiční rukodělné výroby.
Návštěvníkům se v Turnově představí výrobci skla, keramiky, zboží z kůže, proutí a orobince, dřeva a textilu, dále kováři, řezbáři, kamenáři, nožíři a mnozí další. Nebudou chybět ani prodejci tradičního pečiva a občerstvení.

Tržiště řemeslníků je otevřeno pro návštěvníky v městském parku a atriu Muzea Českého ráje po oba dva dny od 9.00 do 18.00 hodin.

I tentokrát návštěvníky zavedou do světa tradičních řemeslných technik, materiálů a nádherných výrobků. Staročeské řemeslnické trhy jsou přehlídkou rozmanitosti řemeslné výroby nejen našeho regionu ale i celé České republiky. Přehlídka řemesel bude i tentokrát jedinečným způsobem propojena s kulturním programem na dvou pódiích. Návštěvníky čekají dvě desítky vystoupení v podání hudebních skupin a divadelních společností.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 12. 2018

Ubytování a restaurace v okolí