Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jarní slavnostní nasvícení Vrtbovské zahrady

Jarní slavnostní nasvícení Vrtbovské zahrady

Kdy 16. duben 2019 20:00 - 22:00 Společenské akce
Mimořádná příležitost vidět nasvícenou Vrtbovskou zahradu na Malé Straně. Načerpejte jarní atmosféru ve Vrtbovské zahradě a pokochejte se vyhlídkou na večerní Prahu.

Vrtbovská zahrada, jak ji neznáte! Je to pouze jedna ze dvou možností za rok. Přijďte poznat zahradu jak ji neznáte a obdivovat nasvícené sochy M. B. Brauna, fresky V. V. Reinera, ateliér Mikoláše Alše a nezvyklé pohledy na Prahu, které vám vezmou dech.

Do terasovité zahrady italského typu je vstup přes Vrtbovský palác z Karmelitské ulice. Zahrada se zařezává do svahu Petřína a táhne se z nádvoří paláce směrem na jihozápad.

Využijte mimořádnou příležitost navštívit Vrtbovskou zahradu, která vás překvapí kouzlem a mystikou tohoto místa.

Využijte mimořádnou příležitost navštívit barokní Vrtbovskou zahradu, která vás překvapí kouzlem a mystikou tohoto místa a to za cenu běžného vstupného. Zahrada bude nasvícena 16. dubna 2019 od 20:00 do 22 hodin.

Spojení: tram 12, 20, 22, st. Malostranské nám.

Zahrada je přístupná veřejnosti každý den od 10 - 18 hodin. Rovněž se jedná o velmi atraktivní místo pro pořádání svateb, koncertů, společenských setkání a výstav.

Přijďte přivítat jaro a nové opeřence ve voliéře - křepele kalifornského, papouška kouřového, papouška nádherného a další.

Celý popis
Naposledy změněno: 11. 4. 2019

Ubytování a restaurace v okolí