Úvod > Aktivity & akce > Akce > Skibusy Beskydy 2018/2019

Skibusy Beskydy 2018/2019

Kdy 26. prosinec 2018 - 30. březen 2019 Sportovní akce
V Beskydech v letošní zimní sezoně můžete opět využít skibusů, abyste se pohodlně dostali do hor. Skibusy zde jezdí až do března 2019.
Skibusy Beskydy budou i v letošní sezóně provozovány na linkách: 910127 Ostrava-Frýdek-Místek-Frenštát p. Radh.-Rožnov p. Radh.-Velké Karlovice a 910126 Ostrava - Bílá - Rožnov pod Radhoštěm.

Linka 910127 Ostrava ÚAN (7:00 a pak 12:45 hodin) - Frýdek - Místek - Frenštát p. Radh. - Rožnov p. Radh. - Velké Karlovice. Odjezd z Velkých Karlovic v 9:55 nebo 16:40.

Linka 910126 Ostrava Poruba, Alšovo nám (7:35) - Bílá - Rožnov pod Radhoštěm (9:43). Zpět se bus vrací v 15 hodin.

Pozor, obě linky jezdí pouze o víkendech a o státních svátcích.

 
 

Skibus Severka

Při zájmu o Skibus nutno napsat den předem do 21:00 sms na číslo 608 825 038 ve formátu: chci skibus z (místo stanovište v trase Ski busu).
V případě, že nebudou žádné objednávky skibus nepojede.
 

Jízdní řád:

6:45 Havířov, Vlakové nádraží
6:49 Havířov, Městský Úřad
6:51 Havířov, Obchodní dům Elán
6:52 Havířov, Nemocnice
6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště
7:08 Orlová, STS
7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)
7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)
7:30 Karviná, Vlakové Nádraží
7:35 Karviná, Bazén
7:37 Karviná, Slezská Univerzita
7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka
8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)
8:10 Třinec, Vlakové nádraží
8:15 Třinec, Slovan
8:30 Návsí, Vlakové nádraží
8:35 Jablunkov, Městský Úřad
8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)
8:50 Ski Areál Severka

Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu.


Kontakty:
Marcel Bogocz (řidič) +420 603 516 870
email: ski@severka.eu

Skibus Severka je pro návštěvníky Ski Areálu Severka ZDARMA!
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 1. 2019
12.12.
31.7.
Svět techniky, Tělo a technika

Svět techniky, Tělo a technika

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
1.3.
31.3.
Festival ProTibet 2019

Festival ProTibet 2019

Plzeň, Plzeňsko a Český les
10.2.
15.2.
Projekt DOV

Projekt DOV

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
20.3.
31.12.
Interaktivní výstava figurek Igráček v Malém světě techniky U6

Interaktivní výstava figurek Igráček v Malém světě techniky U6

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Flowing, cumbia a walking v ostravském Clubu Femm

Flowing, cumbia a walking v ostravském Clubu Femm

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Galerie Dukla v Ostravě - Porubě

Galerie Dukla v Ostravě - Porubě

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Fyzioterapie a masáže v Ostravě

Fyzioterapie a masáže v Ostravě

Ostrava, Severní Morava a Slezsko

Ubytování a restaurace v okolí

Zámek Poruba v Ostravě

Zámek Poruba v Ostravě

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Rock and Roll Garage Ostrava

Rock and Roll Garage Ostrava

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Ostrava-Jih, Severní Morava a Slezsko