Úvod > Aktivity & akce > Akce > Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Kdy 12. září 2019 15:00 - 20:00 Společenské akce
Prázdniny jsou u konce a se zářijovými dny se nám opět do Aquacentra Šutka vrací oblíbené saunové ceremoniály. Pojďte s námi otevřít saunovou sezónu a přijďte si v novém školním roce odpočinout a pobavit se na našich saunových ceremoniálech.
Podzim je tu a tak není lepšího plánu než vyrazit na příjemné relaxační saunové ceremoniály do Aquacentra Šutka,.

Ve čtvrtek 12. 9. 2019 prohřejte své tělo a zažijte zábavný relax v rámci saunových ceremoniálů s rozmanitou tématikou. Zážitkové saunové ceremoniály můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00h.

Profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalším procedurám Vám představí novou dimenzi saunování.  Pro milovníky saunování budou připraveny různé typy saunových ceremoniálů na témata, jako jsou Hvězdné nebe, Tichá voda, Tisíc a jedna noc nebo Výlet do Paříže. V 15:30 a 18:15 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu v rámci soutěže Windstorm Master -  soutěže o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. V páře se můžete nechat hýčkat beauty procedurou s využitím solného a medového peelingu.
 
Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní bude funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí