Úvod > Aktivity & akce > Akce > S lokálkou kolem Humprechtu 2018

S lokálkou kolem Humprechtu 2018

Kdy 30. červen 2018 - 26. srpen 2018 Akce pro děti
O prázdninách opět vyjede na svůj tradiční okruh kolem Humprechtu historický motoráček Mladoboleslavského železničního spolku Hurvínek. Turistickými vláčky za zajímavostmi Českého ráje se můžete svézt ve vybrané dny.
Ve dnech 7. 7. až 22. 7. probíhá nepřetržitá výluka traťové koleje mezi stanicemi Mladá Boleslav hl. n. - Bakov nad Jizerou, Mladá Boleslav hl. n. - Mladá Boleslav město a Bakov nad Jizerou - Dolní Bousov, z tohoto důvodu, jsou vlaky v úseku
Mladá Boleslav hl. n. - Dolní Bousov, v tomto období, bez náhrady odřeknuty, vlaky nejedou, pozn. 98. Děkujeme za pochopení.


Linka 2 (Mladá Boleslav - Dobrovice - Ml. Boleslav Město - Dolní Bousov - Sobotka - Bakov nad Jizerou - Mladá Boleslav - Dobrovice - Mladá Boleslav - Bakov nad Jizerou - Dolní Bousov - Sobotka - Mladá Boleslav Město - Dobrovice - Mladá Boleslav) je v provozu pouze ve dnech 30.6., 28.7., a 25.8.2018.

Přípoje na naše vlaky:
Ve stanici Dolní Bousov bude možný přestup z vlaku R 1576 (KŽC Doprava) přímý spoj z Prahy. (POUZE VE DNECH KDY NENÍ VÝLUKA) a maximálním zpoždění 10 min. jinak náš vlak na tento přípoj nečeká.

Ve stanici Dobrovice bude zajištěn přípoj od vlaku Os 6039 (ČD) z Mladé Boleslavi na spoj v 8:27 do Cukrovaru. (Platí pouze ve dnech provozu linky 2.)

Tipy na výlet:
Bakov nad Jizerou : Dne 30.6. bude provozní den na zahradní železničce v Podhradí v Bakově nad Jizerou.

Bartoušov - Pohádkový svět :
Po předložení jízdenky z vlaku "S lokálkou kolem Humprechtu" získáte slevu 10% na vstup do "Pohádkového světa" v Bartoušově a malý dárek pro své dětičky.

Zastávka Libáň - Staré Hrady:
Povedlo se nám domluvit slevu na vstup pro rodiny s dětmi. Místo klasického rodinného vstupného zaplatíte nyní pouze vstup pro jednoho dospělého a dvě děti (jeden dospělí vstup zdarma) poukázy na slevu vám nabídne průvodčí v našem vlaku. 
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 8. 2018
2.1.
27.2.
Výstava Pat a Mat v Dobrovických muzeích

Výstava Pat a Mat v Dobrovických muzeích

Dobrovice, Střední Čechy
13.1.
31.3.
Čarodějné dračí pohádkové prohlídky

Čarodějné dračí pohádkové prohlídky

Staré Hrady, Český ráj
14.9.
15.9.
Skleněné městečko Železný Brod 2019

Skleněné městečko Železný Brod 2019

Železný Brod, Český ráj
Sportovní areál Sobotka

Sportovní areál Sobotka

Sobotka, Český ráj
Muzeum Fráni Šrámka v Sobotce

Muzeum Fráni Šrámka v Sobotce

Sobotka, Český ráj
Budova staré radnice v Sobotce

Budova staré radnice v Sobotce

Sobotka, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí