Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kreativní dílna Aladine

Kreativní dílna Aladine

Kdy 6. prosinec 2018 - 9. prosinec 2018 Lidová řemesla a trhy
Vánoční čas se blíží, ve vzduchu už se vznáší vůně cukroví, pomerančového punče, tepla domova a sváteční pohody… Můžete si ji ještě i znásobit tím, že si v kreativních dílnách Aladine vyrobíte krásné dekorace, kterými si svátečně vyzdobíte byt, vytvoříte dárky pro své blízké a odpočinete si!
V kreativní dílně Aladine se můžete zúčastnit kurzu Ledová krása skla a vyrobit si kouzelné skleněné svícny. Dále můžete vyzkoušet novou zábavnou techniku Gelli plate, kdy budete kombinovat akrylovky, vrstvit je, prokládat šablonami, odebírat barvu razítky, přidávat metalické odlesky, vzorovat pomocí listů, rostlin, peříček, nejrůznějších materiálů. Kdo má rád deníčky, jistě ocení kurz Deníkové desky a odpoledne pak kurz nazvaný Cetky do diáře. Můžete se vydat do Paví zahrady a vyrobit si originální kousek do šatníku, nebo si v rámci tématu Zimní lapače snů a etno vyrobit nejen tričko, ale na rozcvičení také tašku, batoh nebo povlak na polštář.

Nebude chybět kurz Andělky a čekají vás rovněž dva projekty – taška a elegantní triko. Dále pak kurz Černá na černé, na němž objevíte kouzlo černých variací a nové techniky malování na černý textil. Největším lákadlem je ale kurz nazvaný Relaxační kreslení – Od čárky k obrázku.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 11. 2018

Ubytování a restaurace v okolí