Úvod > Aktivity & akce > Akce > Křest klipu "Návod k použití"

Křest klipu "Návod k použití"

Kdy 26. leden 2018 19:00 - 22:00 Hudební a divadelní akce
Skupina Mrakoplaš připravuje speciální koncert, na kterém představí nový program s hosty Evou Hacurovou a Janou Nohavovou a pokřtí nový klip "Návod k použití".
Skupina Mrakoplaš, která nedávno vydala dobře hodnocené album Hlídač připravuje pro své fanoušky speciální koncert, který proběhne 26. ledna 2018 od 19:30 v KD Mlejn (Kovářova 4, Praha 5 - Stodůlky).

Mrakoplaš na tomto koncertu představí program pro sezónu 2018, v němž zazní nové písně, které budou doplněny jedinečným pódiovým ztvárněním. Zároveň zahraje se dvěma hosty, kteří obohatí dramaturgii večera.

V jednadvacetileté historii skupiny je to teprve podruhé, kdy bude tento výhradně pánský band spolupracovat se ženami. Skupina nastudovala několik písní s osobitou zpěvačkou a herečkou Evou Hacurovou (Divadlo v Dlouhé) a také s vynikající Janou Nohavovou, kterou si posluchači budou jistě pamatovat z oblíbené kapely Minehava.
Součástí tohoto večera bude i křest videoklipu „Návod k použití“, který skupina natáčela na podzim minulého roku, pod taktovkou režiséra Tomáše Krejčího z Wildcat Films.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 1. 2018

Ubytování a restaurace v okolí