Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mladá Boleslav Tour

Mladá Boleslav Tour

Kdy 12. květen 2018 8:00 - 18:00 Sportovní akce
Oblíbený technicky nenáročný závod ze seriálu Kolo pro život - největšího seriálu závodů na horských kolech pro širokou veřejnost, cyklisty každého věku a výkonnosti. Prefektní organizace a službu, bohatý celodenní program vhodný pro celou rodinu, zábava zdarma v areálu akce na Krásné louce.
Velice oblíbená sportovní akce patřící do seriálu Kolo pro život, který se letos koná již po 19. a ročně se do něj aktivně zapojí 100.000 účastníků. Přidejte se k nim a užijte si zábavu s kolem i bez něj.

Areál akce se nachází nedaleko centra města na Krásné louce. 2 osvědčené technicky nenáročné závody (31 a 53 km) vedou krásnou jarní rozkvetlou krajinou Pojizeří, mezi nejhezší úseky patří průjezd zříceninou Zvířetice. Nesoutěžní pohodová fitness jízda vhodná pro rodiny s dětmi měří 20 km a zvládne jí i dítě. Dětské dopolední závody jsou určené všem dětem ve věku do 13ti let, pro nejmenší je určen závod na odrážedlech zdarma, cenu za svůj sportovní výkon dostanou úplně všichni. Vedle závodů se v areálu koná bohatý celodenní program se spoustou zábavy a soutěží zdarma, s možností vyhrát skvělé ceny. Perfektní zajištění služeb s celodenní nabídkou občerstvení, stánkový prodej sportovního zboží, servis kol, mycí zónu pro kola a osoby,..

Přijeďte si užít nádhernou sobotu s celou rodinou.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 3. 2018
2.12.
23.12.
Večerní adventní trhy v Mladé Boleslavi

Večerní adventní trhy v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav, Český ráj
28.11.
6.1.
Alena Vitáková - výstava obrazů a skla

Alena Vitáková - výstava obrazů a skla

Mladá Boleslav, Český ráj
18.12.
Pohádkové Putování za Ježíškem

Pohádkové Putování za Ježíškem

Mladá Boleslav, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí