Úvod > Aktivity & akce > Akce > Léto na Jungmaňáku

Léto na Jungmaňáku

Kdy 25. červenec 2019 - 29. srpen 2019 Festivaly
Jungmannovo náměstí znovu ožije hudbou! Multižánrový festival Léto na Jungmaňáku se skládá ze šesti koncertů umístěných open-air přímo v srdci Prahy na Jungmannově náměstí. Každý čtvrtek až do konce srpna nabídne hudební potěšení se vstupem zdarma. Koncerty začínají vždy v 18:30 hodin.

Již se pomalu stává tradicí, že období letních prázdnin v poklidné Praze rozviřuje festival Léto na Jungmaňáku. Prostor Jungmannova náměstí se tak stává nejen tranzitním prostředkem Pražanů a turistů, ale kulturním středobodem a místem letní relaxace.

Letošní projekt "Léto na Jungmaňáku s Era světem" má za cíl oživit přes léto centrum Prahy kvalitním hudebním programem. Každý čtvrtek od 25. července až do konce srpna se zde představí hudební hvězdy po boku mladých talentů. Festival tak reaguje na letní sezónu, která je v Praze z hlediska kultury jiná než zbytek roku.

Multižánrový festival se skládá ze šesti koncertů umístěných open-air přímo na Jungmannově náměstí. Rušná křižovatka poblíž Václavského náměstí je zajímavé místo, ale i když přes něj denně proudí davy lidí, málokdo se zde zastaví. Organizátoři tak chtějí toto náměstí trochu oživit a zároveň využít jeho skvělé polohy a snadné dopravní dostupnosti. Proto společně s prostorem Era svět připravili program, který je pro všechny návštěvníky zdarma a jenž nabízí opravdu velkou porci zábavy.
 

Program

25.7. - Xavier Baumaxa + BT`n`J
1.8. - Lenka Dusilová + Káča a Sára
8.8. - Poletíme? + Vasilův Rubáš
15.8. - Hi-Fi + Juicy Freak
22.8. - The Spankers + Skalená Treska
29.8. - Gulo Čar + Sek jsi bombónky

Celý popis
Naposledy změněno: 26. 7. 2019
10.5.
31.12.
Český animovaný film

Český animovaný film

Praha 1, Praha
20.7.
31.8.
Výstava dortů

Výstava dortů

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí