Úvod > Aktivity & akce > Akce > Ladies Day 2019

Ladies Day 2019

Kdy 16. květen 2019 15:00 - 23:00 Sportovní akce
Druhý ročník unikátní sportovně charitativní akce, kterou pořádá baseballový a softballový klub Eagles Praha. Akce nabízí program pro děti i dospělé, softballový zápas i skvělé jídlo a pití.
Softball není v České republice příliš rozšířeným sportem, ale o to více nevšední zážitek jeho shlédnutí nabízí. Když se navíc spojí s dobrou věcí, slibuje to skvělý zážitek.

Minulý rok bylo vybráno na podporu léčby dětských onkologických pacientů téměř 127 tisíc Kč. Výtěžek letošního ročníku poputuje na podporu dvou nadací: Nadaci Hanky Kynychové a České olympijské nadaci. Obě nadace podporují děti a mládež, kterým ve sportu brání nedostatek financí.

Zajištěn je bohatý program pro děti i dospělé - například malování na obličej, velké množství skákacích hradů, balónkový mág a jeho show, vystoupení Lukáše Pavláska a autogramiáda jeho knih pro děti atd. Pro dospělé je připravená chillout zóna a občerstvení pod taktovkou Chateau Havel a Ondřeje Slaniny, Dugout Cantiny, Finlandia stánku, Haka Pies a dalších.

Vrcholem akce je večerní extraligový zápas mezi kluby Eagles Praha a Storms Řepy.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 5. 2019
27.4.
28.9.
Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Praha 4, Praha
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
10.5.
26.5.
MS v hokeji ve Žlutých lázních

MS v hokeji ve Žlutých lázních

Praha 4, Praha
12.1.
4.8.
Filmy Oldřicha Lipského

Filmy Oldřicha Lipského

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí