Úvod > Aktivity & akce > Akce > Krysáci se vracejí na zámek - výstava

Krysáci se vracejí na zámek - výstava

Kdy 19. září 2015 9:00 - 22. listopad 2015 17:00 Výstavy
Oblíbení krysáci Hubert a Hodan, bydlící v zásuvce psacího stroje, opustili své smetiště u Vizovic společně se sádrovým trpaslíkem Ludvíčkem se přestěhovali na Chvalský zámek. Nechybí ani laboratorní potkan Eda. Výstavu doplňují interaktivní aktivity, výtvarná dílna a pohádka.
Oblíbení krysáci Hubert a Hodan, bydlící v zásuvce psacího stroje, opustili své smetiště u Vizovic společně se sádrovým trpaslíkem Ludvíčkem se přestěhovali na Chvalský zámek, a to od 19. září do 22. listopadu. Nechybí ani laboratorní potkan Eda.

Výstava není jen o známých postavičkách, scenériích z Večerníčka, doplňují je i interaktivní hry a zábava. Děti mohou vyplňovat otázky týkající se Krysáků, podívat se na pohádky a realizovat se ve výtvarné dílně. Na Chvalském zámku už Krysáci byli v roce 2010 a protože pachatel se vrací na místo činu a nevidělo je tu spousta dětí, které se tehdy narodilo, jsou zpět na Chvalech.

Navíc ve stejném období zároveň uvidíte i půvabnou výstavu Broučci s Loutky Zdeňka Pohůrského st., to vše za jedno vstupné. Čekají vás také doprovodné akce, kterých se můžete zúčastnit a vidět výstavu Krysáci zase jinak.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 8. 2015

Ubytování a restaurace v okolí