Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kolem světa - Stand up cestovatelská projekce

Kolem světa - Stand up cestovatelská projekce

Kdy 22. červenec 2019 20:00 - 22:00 Společenské akce
Stand up cestovatelské projekce s moderními dobrodruhy, kteří se nebojí vyrazit za obzor.Určeno pro všechny, kteří se rádi zasmějí, rádi se inspirují či se chtějí dozvědět něco nového o cestování a daných zemích.
Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách se vydal na další neskutečnou cestu. Tentokrát vyrazil s TUKTUKEM Z THAJSKA PŘES PŮL SVĚTA AŽ NA MORAVU a vy si můžete poslechnout jeho příběh.

Tuktuk je thajská tříkolka, kterou si Tomík pořídil v Thajsku a bez jakýchkoli zkušenosti se úplně sám vydal s tímto 35 let starým vozem na roční cestu přes půl světa. Projel tak 13000 km přes Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko a Slovensko, až jej přesně do roka a do dne dotlačil na Moravu.

O tom, že to jde, když se chce, jak zvládnout těžké situace, nebo jaký to je být sám jeden rok na dobrodružné cestě, mnoho barvitých historek plných neskutečných situací, nabídek k sňatku, útěků před slonem, příšerných Indů ale i nádherného Íránu, to vše vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně.

Předprodej ve Sportcentru Žlutých lázní za 100,- Kč

Na místě 120,- Kč

 
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 7. 2019
27.4.
28.9.
Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Praha 4, Praha
5.6.
25.9.
Letní kino MeetFactory 2019

Letní kino MeetFactory 2019

Praha 5, Praha
6.6.
30.9.
Sculpture line - sochařský festival

Sculpture line - sochařský festival

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí