Úvod > Aktivity & akce > Akce > Malý Princ v RockOpeře Praha

Malý Princ v RockOpeře Praha

Kdy 28. duben 2019 15:00 - 17:30 Hudební a divadelní akce
Divadlo RockOpera Praha je českým i evropským unikátem. Jediné divadlo s krytým hledištěm arénového typu nabízí divákům syntézu živého rockového koncertu s příběhem a divadelními prvky, doplněnými o dechberoucí akrobacii a fireshow.
Kouzelný příběh francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho o letci a jeho podivuhodném vesmírném příteli se v RockOpeře Praha halí do beatového kabátu a nechává popustit uzdu fantazie dětských i dospělých diváků ve spektakulární show.

Příběh pojednává o letci, který ztroskotá v poušti. Když opravuje svůj letoun, objeví se Malý Princ, který po něm chce, aby mu nakreslil beránka, a vypráví mu o svých zážitcích z putování vesmírem. O tom, na jakých podivných planetách byl a co na nich viděl. Kvůli cestování opustil svoji rodnou planetku, kde se zamiloval do růže.

Představení oživí šálovou akrobacií skvělý Salvi Salvatore a breakdance předvede populární skupina Rataj Art & Colores Heroes, kteří se na konci představení postarají i o malé překvápko. Prostě rocková opera pro rodiny s malými rebely!

V hlavních rolích Kamil Střihavka a Irina Andreeva.
Režie: Irina Andreeva
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 3. 2019
8.6.
8.6.
Datové bludiště

Datové bludiště

Praha 7, Praha
13.1.
28.12.
Trhy na Heřmaňáku

Trhy na Heřmaňáku

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí