Úvod > Aktivity & akce > Akce > Grand Restaurant Festival 2018

Grand Restaurant Festival 2018

Kdy 15. leden 2018 - 28. únor 2018 Gastronomické akce
Devátý ročník Grand Restaurant Festival 2018 probíhá od 15. ledna do 28. února 2018 a je do něj zapojeno téměř 100 restaurací ve všech krajích České republiky. Ty si připravily shodně tři různá degustační menu, které si můžete předem objednat a zaplatit.

Grand Restaurant Festival probíhá přímo v interiérech vybraných podniků z gastronomického průvodce Maurerův výběr Grand Restaurant. Lidé mohou ochutnat luxusní delikatesy za zvýhodněné festivalové ceny.

Šéfkuchaři prestižních restaurací z vydání Maurerova výběru Grand Restaurant nabízí zvýhodněné degustace od 250 Kč v kategoriích Gastronaut, Terroir a Inspirace. Výjimečnou ingrediencí festivalu je pokrm ve stylu "Taste-Waste". Jen v Evropě se promrhá téměř 40% všech potravin a surovin. Ani nám to není jedno! Během festivalu ochutnáte jak plýtvání vnímají významní šéfkuchaři z celé ČR.

Jedná se již o devátý ročník této ojedinělé gastronomické akce, kterou pořádají organizátoři úspěšného projektu Prague Food Festival. Myšlenkou festivalu je umožnit komukoliv, kdo má zájem o kvalitní gastronomii, aby navštívil nejlepší a zároveň leckdy dražší podniky této země, a to za symbolické ceny. Hostům GRF by nemělo být jedno, co si dávají do pusy. Součástí festivalu jsou již zmíněné Mňam Balíčky, Busy a Vlaky, které navazují na projekt Mňam Tour - cestování za jídlem.

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 12. 2018
13.1.
29.12.
Trhy na Heřmaňáku

Trhy na Heřmaňáku

Praha 7, Praha
22.8.
6.1.
Koudelka: Invaze 68

Koudelka: Invaze 68

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí