Úvod > Aktivity & akce > Akce > Festival VyšeHrátky aneb Po stopách Karla IV.

Festival VyšeHrátky aneb Po stopách Karla IV.

Kdy 3. září 2016 11:00 - 11. září 2016 18:30 Festivaly
První týden v září prodlužujeme dětem prázdniny o týden. Festival VyšeHrátky je interaktivní rodinný festival, který nabízí nepodbízivou formou zábavu pro rodiny s dětmi.
Kromě bohatého divadelního a hudebního programu a kreativních dílen je důležitou částí festivalu autorská divadelní bojovka, která letos nese název Po stopách Karla IV.

Zážitková bojovka vás vtáhne do hry a zároveň vám pomůže dozvědět se o otci vlasti spoustu zajímavých informací. Divadelní bojovka je zážitkový vzdělávací program pro rodiny s dětmi, který přirozeně propojuje hru, divadlo a vzdělávání.

Bojovka má podobu osmi stanovišť – scénograficky zpracovaných objektů, u kterých jsou děti hercem vtaženi do části příběhu. Po projití všech stanovišť se účastníkům složí příběh života Karla IV. a také panovníkův přínos pro naši historii.

Program, který má podobné rysy jako například slavná Pevnost Boyard, staví na silném zážitku dětí. Vybízí k dialogu rodičů s dětmi. Podporuje společné trávení volného času u rodin a rozvíjí spolupráci mezi dětmi.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 4. 2016

Ubytování a restaurace v okolí