Úvod > Aktivity & akce > Akce > Festival Serial Killer

Festival Serial Killer

Kdy 24. září 2019 - 29. září 2019 Festivaly
Seriál Killer je první festival TV a online seriálové tvorby ve střední a východní Evropě, který loni uvítal celou řadu domácích (Most!, Lajna) i zahraničních premiér a známých tváří, mezi kterými nechyběla ani Aňa Geislerová, Bolek Polívka či Jan Prušinovský. A letos to rozhodně hodláme zopakovat!
Spolupracujeme s Netflixem, HBO či ČT a dalšími významnými partnery ze světa seriálové tvorby, takže se opravdu máte na co těšit! Našimi hlavními projekčními sály budou kino Scala a Divadlo Bolka Polívky, a tak budete mít vše hezky po ruce.

Kromě premiérových projekcí z celé Evropy, ve kterých se významně dotkneme třeba norské tvorby, vás bude čekat doprovodný program včetně industry sekce. Na té proběhnou setkání významných producentů, režisérů, scenáristů, herců a dalších důležitých TV profesí, takže se můžete těšit i na množství debat a přidružených akcí. Chybět nebude ani souboj seriálů ze střední a východní Evropy v soutěžní přehlídce.
No a nakonec samozřejmě večírky! A že jich bude!

Koupí akreditace (Cinepassu) získáte možnost přednostního a neomezeného vstupu na desítky projekcí, a navíc vám program festivalu umožní vidět opravdu vše, co budeme v našich kinosálech promítat.

Můžete si však koupit i vstupenky na jednotlivé projekce, které budou k dispozici od září.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 6. 2019
7.6.
7.8.
Vernissage Psicho - Pavel Mauler

Vernissage Psicho - Pavel Mauler

Brno-střed, Jižní Morava
17.5.
30.9.
Výstava MUNI 100

Výstava MUNI 100

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Shot bar v Brně

Shot bar v Brně

Brno, Jižní Morava
Kavárna & Restaurace Savoy

Kavárna & Restaurace Savoy

Brno, Jižní Morava
Lokál U Caipla v Brně

Lokál U Caipla v Brně

Brno, Jižní Morava