Úvod > Aktivity & akce > Akce > Farmářské trhy na Náplavce u Palackého mostu

Farmářské trhy na Náplavce u Palackého mostu

Kdy 3. únor 2018 - 29. prosinec 2018 Lidová řemesla a trhy
Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu. Těšit se můžete na zeleninu, ovoce, čerstvé maso z českých farem, uzeniny z malých rodinných řeznictví, dobré pečivo, vajíčka z domácích chovů a jiné potraviny.
Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Na trhu koupíte zeleninu, ovoce, čerstvé maso z českých farem, uzeniny z malých rodinných řeznictví, dobré pečivo, klasicky pečený chléb, zákusky a sladkosti z regionů, domácí kysané zelí a nakládanou zeleninu, vynikající mléčné výrobky i v biokvalitě, vajíčka z domácích chovů a z malých farem, poctivá kuřata, chlazené domácí těstoviny.

V sezoně 2018 se na Náplavce objeví např.: posilující horký nebo studený vývar z různých druhů masa, káva z divokých druhů kávovníku, který může růst v přirozeném pralese a jeho pěstování nelikviduje přirozené lesní prostředí pro divoká zvířata (káva má mezinárodní certifikát Bird Friendly), džemy oceněné medailemi ze Světového marmeládového mistrovství v Anglii, nové odrůdy zeleniny nebo bylin, nová bezlepková pekařství s chlebem, koláči a zákusky pro celiaky, ale také pro vegany, raw delikatesy, nové "vltavské" rybí občerstvení a mnoho dalšího. Součástí sortimentu farmářského trhu na Náplavce jsou i mořské ryby z Jadranu jako exotický vodní host, součástí tržiště je i rybí gril, síly můžete načerpat z fair trade kávy.

VÁNOCE 2018
Kromě klasického farmářského tržiště najdete na trzích i dárky od českých designérů, kosmetiku nebo vánoční dekorace. Dále je zde možné koupit například vykrajovátka, vánoční věnce, ozdoby, keramiku, dřevěné výrobky nebo ručně vyráběné hračky. Můžete si objednat už upečené cukroví nebo pořídit vše na pečení. V prodeji je vaječný koňak, budou i kapři, vinné klobásy a spousta dalšího.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 11. 2018

Ubytování a restaurace v okolí