Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hudební festival České hrady CZ 2019

Hudební festival České hrady CZ 2019

Kdy 12. červenec 2019 - 31. srpen 2019 Festivaly
Velmi oblíbená festivalová akce České hrady se bude konat i v roce 2019, a to již 15. rokem společně s 10. rokem Moravských hradů. Jako obvykle se akce koná v průběhu léta a v rámci festivalu České hrady a Moravské hrady navštíví tato akce hned osm hradů po celé české republice.

Hudební festival Hrady CZ má také letos osm prázdninových zastávek na hradech v Čechách a na Moravě. Putovní festival odstartuje 12. července tradičně na hradě Točník nedaleko Prahy a skončí 31. srpna na hradě Bezděz.

Festival Hrady CZ se od ostatních hudebních festivalů liší především v koncepci, koná se totiž v malebných zákoutích sousedících s českými a moravskými hrady. Návštěvníkům každoročně nabízí možnost vidět zdarma v rámci festivalového vstupného prohlídkové trasy na jednotlivých památkách a od loňského roku se snaží návštěvníkům přiblížit i další památky v okolí.
 

Na co se na festivalu můžete těšit

Festival odstartuje v pátek a sobotu 12. a 13. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově.

Celý popis
Naposledy změněno: 2. 1. 2019

Ubytování a restaurace v okolí