Úvod > Aktivity & akce > Akce > Báječné léto pro psy vol.2

Báječné léto pro psy vol.2

Kdy 20. květen 2018 12:00 - 19:00 Lidová řemesla a trhy
Akce probíha formou marketu, kde se poktávají zástupcí nejrůznějších psích projektů, pejskaři a pejsci. Nechybí doprovodný program a workshopy.
Po loňském vydařeném prvním ročníku Báječného léta pro psy vás zveme na jeho druhou edici. O nečo větší, o něco zábavnější a snad se nám podaří zase o něco více pomoci podpořit opuštěné pejsky.

Veškerá finanční a materiální pomoc, kterou společnými silami vybereme poputuje Nadačnímu fondu NEJEN SRDCEM. Jde o malý market s potřebami, pamlsky a doplňky pro pejsky, kde součastí akce budou také workshopy, kde si budete moci vyrobit třeba vlastní vodítko, diskuze, přednášky, psí salon a v neposlední řadě sbírka materiálních věcí jako jsou deky, hračky, žrádlo, pamlsky apod.

Chtěli bychom touto cestou alespoň trošku zpříjemnit život pejskům, kteří ještě nenalezli svoje nové domovy a zároveň ulehčit finanční situaci doobrovolníkům a dočaskářům, co se o pejsky starají.

Přáli bychom si, aby tato akce byla příjemným setkáním pejsků a jejich páníčků a abychom vybrali co nejvíce finanční a materiální pomoci pro chlupáče.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 5. 2018
1.12.
4.3.
Výstava Tata Bojs v Centru Dox

Výstava Tata Bojs v Centru Dox

Praha 7, Praha
18.10.
4.2.
Vítejte v těžkých časech

Vítejte v těžkých časech

Praha 7, Praha
8.6.
8.6.
Datové bludiště

Datové bludiště

Praha 7, Praha
1.11.
31.1.
Kreativní laboratoř Nintendo Labo

Kreativní laboratoř Nintendo Labo

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí