Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mezinárodní noc saunových ceremoniálů v Aqualand Moravia

Mezinárodní noc saunových ceremoniálů v Aqualand Moravia

Kdy 20. říjen 2018 20:30 - 21. říjen 2018 1:30 Sportovní akce
Unikátní zážitek v podobě Mezinárodní noci saunových ceremoniálů nabídne svým návštěvníkům Aqualand Moravia. Své umění zde totiž již 20. října předvedou saunoví mistři z tuzemska, Slovenska i Rakouska. Milovníci saunování si tak užijí noc plnou saunových rituálů pod vedením těch nejlepších z oboru.
Noc saunových ceremoniálů umožňuje fanouškům saunování a wellness zažít oblíbené ceremoniály ve zcela novém rozměru. Už to, že akce začíná ve večerních hodinách, je pro návštěvníky něco nezvyklého. Program je totiž zahájen prvním ceremoniálem ve 21:30 a pokračuje až do jedné hodiny ranní. Ceremoniály budou probíhat jak ve finské sauně, tak i formou peelingů v parní aroma sauně a v solné parní lázni.

Kromě zkušených saunových mistrů Aqualandu budou své dovednosti prezentovat saunéři z velkých aquaparků ze Slovenska i Rakouska. Aqualand Moravia přivítá saunéry z Bešeňové a AquaCity Poprad, ale i z rakouského Therme Laa an der Thaya.

Počet vstupenek na událost je omezen tak, aby si všichni zájemci přišli během ceremoniálů na své. Součástí každé vstupenky je navíc welcome drink a ovocné občerstvení. Kromě speciálních ceremoniálů pak mají všichni hosté možnost využít i další prostory wellness centra Forum Romanum s 24 saunami a procedurami včetně střešní vířivky Palava Pool.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 10. 2018
23.5.
26.5.
Euro Bike Fest Mušov 2019

Euro Bike Fest Mušov 2019

Pasohlávky, Jižní Morava
7.6.
9.6.
Festival Radosti a Života pod Pálavou 2019

Festival Radosti a Života pod Pálavou 2019

Pasohlávky, Jižní Morava
27.7.
28.7.
Tradiční Anenské hody v Pasohlávkách

Tradiční Anenské hody v Pasohlávkách

Pasohlávky, Jižní Morava
25.5.
Babské hody v Brodu nad Dyjí

Babské hody v Brodu nad Dyjí

Brod nad Dyjí, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí