Úvod > Aktivity & akce > Akce > Otevření nové solné místnosti v Aqualand Moravia

Otevření nové solné místnosti v Aqualand Moravia

Kdy 7. prosinec 2018 - 9. prosinec 2018 Akce pro děti
Aqualand Moravia znovu rozšiřuje nabídku wellness služeb. V prosinci otevře návštěvníkům zcela novou solnou místnost, kde pocítí blahodárné účinky haloterapie. Kromě nové doplatkové části nabídne Aqualand v budoucnu i dětskou odpočívárnu.
Po nedávných investicích do rekonstrukce wellness centra Forum Romanum je solná místnost dalším krokem vedení aquaparku k posílení nabídky relaxačních služeb a procedur. Solná místnost je umístěna v bazénové hale, jednorázový dvacetiminutový vstup do místnosti stojí 49 korun na osobu, kapacita je maximálně 20 lidí. Doporučená délka pobytu v solné kabině je deset minut, následovat by měl zhruba stejně dlouhý odpočinek. Po uplynutí této doby má pak každý návštěvník pět minut na opuštění zóny.

Účinky haloterapie mohou vyzkoušet též děti. Doporučená věková hranice pro návštěvu solné kabiny je 6 let. Pro mladší návštěvníky připravuje Aqualand speciální prostory. V rámci projektu vznikne prohřívárna pro děti předškolního věku a miminka. Prostor bude doplněn o panoramatické tapety s pohádkovým motivem, 3D dekorace či pohodlné sedací pytle. Chybět nebude ani koutek pro matky s kojenci, který poskytne soukromí pro kojení. K dispozici bude zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 11. 2018
23.5.
26.5.
Euro Bike Fest Mušov 2019

Euro Bike Fest Mušov 2019

Pasohlávky, Jižní Morava
7.6.
9.6.
Festival Radosti a Života pod Pálavou 2019

Festival Radosti a Života pod Pálavou 2019

Pasohlávky, Jižní Morava
27.7.
28.7.
Tradiční Anenské hody v Pasohlávkách

Tradiční Anenské hody v Pasohlávkách

Pasohlávky, Jižní Morava
25.5.
Babské hody v Brodu nad Dyjí

Babské hody v Brodu nad Dyjí

Brod nad Dyjí, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí