Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vánoční Apetit piknik 2017

Vánoční Apetit piknik 2017

Kdy 8. prosinec 2017 - 10. prosinec 2017 Gastronomické akce
Vůbec první vánoční piknik v centru Prahy se uskuteční ve dnech od 8. do 10. prosince 2017 pod záštitou časopisů Apetit a Venkov & Styl.
Tento jedinečný vánoční piknik se uskuteční v parku Grébovka. Workshopy uvnitř historické části Pavilonu Grébovka.

Na jediném moderním vánočním trhu v České republice budou mít návštěvníci možnost ochutnat to nejlepší z produkce vybraných prodejců a farmářů, zakoupit si vánoční dekorace a dárky, odpočinout si v předvánočním shonu u doprovodného programu a zúčastnit se připravených workshopů. Jejich účastníci se na nich naučí vánočně ozdobit cupcaky, vyrábět jedlé dárky a vánoční dekorace.
Workshopy pod vedením profesionálů jsou určeny pro skupiny 6 až 8 osob, trvat budou cca hodinu a budou zpoplatněny (od 50 do 150 Kč).

V pátek a v sobotu vás vždy od 14 do 18 hodin na různých místech Grébovky překvapí parta performerů Amanitas, které jste mohli potkat také na červnovém Apetit pikniku. Jejich představení charakterizuje široká škála tvůrčích postupů. Vaše smysly zaujme propojení fireshow, žonglování, fyzického divadla, živého zpěvu, autorsky mixované hudby, závěsné i pozemní akrobacie, pantomimy, manipulace s objekty a scénického tance. Užijte si neodolateně bláznivou show!

Zkřehlé ruce zahřeje horký punč nebo jiné voňavé vánoční pití a krev vám rozproudí i hudebníci a umělci, které budete od pátku až do neděle potkávat v parku Grébovka. Po celé tři dny se budou na pódiu střídat s hudbou, kterou máte rádi. Ať už zbožňujete tradici, nebo si raději poslechnete něco moderního, budou pro vás mít od každého něco. Dopolednem vás provede příjemná podkresová hudba, aby se vám na Vánočním pikniku lépe ochutnávalo a nakupovalo. A po obědě už své nástroje a mašinky naladí kapely a DJs. Některé z nich možná uslyšíte poprvé, slibujeme však, že stojí za pozornost. Ty nejlepší rytmy budou znít Grébovkou i po setmění. Pohodlné boty s sebou!

Na koho se těšit?
Kombinací jazzu, funku a soulu ze 60. a 70. let vás roztančí DJ Ultrafino. Kytarista Kirill Yakovlev s přáteli zabrousí do jazzu, folku a ambientních melodií. Podle nálady vyladí svůj set plný překvapení DJ Silent Cut a po něm se mikrofonu chopí britský bluesman Justin Lavash. Multiinstrumentalista Radek Veselý zahraje na akordeon vánoční coververze známých melodií a pořádný disco mejdan rozbalí Tea Jay Ivo. Nebude chybět ani tradiční vánoční a církevní hudba v podání Dětského sboru Rolnička Praha 12.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 11. 2017
30.11.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha
1.12.
6.1.
Vánoční trhy Praha 2018

Vánoční trhy Praha 2018

Praha 1, Praha
5.3.
31.12.
Farmářské trhy na Tyláku

Farmářské trhy na Tyláku

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí