Úvod > Aktivity & akce > Akce > 16. ročník festivalu Habrovka

16. ročník festivalu Habrovka

Kdy 1. červen 2018 16:00 - 2. červen 2018 23:00 Festivaly
Festival Habrovka promění ve ve dnech 1. a 2. června 2018 zahradu kostela sv. Františka v Praze 4 v jednu velkou LITERÁRNÍ KAVÁRNU – místo, kde se poezie potká s hudbou a divadlem. Chybět nebudou ani čtivé knihy, tematické workshopy a dobrá káva.
O tu správnou hudební atmosféru se postarají znovuzrozená kapela Minus123minut, šestnáctičlenná superskupina Zvíře jménem podzim, jedinečný Pražský Big Band Milana Svobody, balkánskými rytmy inspirovaní Tygroo, Vanua 2, kterou tvoří rytmická sekce Blue Effectu Radima Hladíka, zpívající básník Oldřich Janota, držitelé Anděla, cimbálovka Ponk z Brna, rock’n'rollově punkoví Queens of Everything, elektroničtí NVMERI a mnozí další.

Téma festival se odrazí i v divadelním programu – uvidíte představení Kukačka inspirované osudem básníka Erwina Kukuczky či hru o kávě a klevetách Kaffeeklatsch. Nejen se slovy si pohraje pražská improvizační skupina 20 000 Židů pod mořem a speciálně pro Habrovku vznikne performance Vlez v les vytvořená skupinou akrobatů, scénografů a hudebníků.

Sobotní dopoledne bude tradičně věnované dětem. Čeká na ně Loutkoviště – loutkové hřiště, kde si mohou děti sami zahrát svou pohádku.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 5. 2018

Ubytování a restaurace v okolí