Úvod > Kalendář akcí > Zvonický běh

Zvonický běh

Kdy 23. listopad 2019 8:30 - 16:00 Sportovní akce
Běh na 37 metrů - to zvládne jistě každý. My běháme ovšem do schodů. Dobročinná akce na záchranu zvonů stylem sport pomáhá.
Má srdce jako zvon - to je jedno ze známých pořekadel. Popíšete jím člověka, který je zdravý a fit. My ty naše zkoušíme každou neděli, někteří i několikrát. Vše záleží na naší dochvilnosti. Když přijdeme včas, máme dost času věž v klidu vyjít. Když pozdě, je to sprint do schodů, neboť zvonit se musí přesně a rádiem řízený a elektřinou poháněný zvon sv. Anežka a Zdislava na nás nepočká.

A tak vznikl v našich hlavách nápad uspořádat tento sranda závod a díky dobrovolnému příspěvku v podobě startovného přispět na obnovu a údržbu zvonů na Mělníku a okolí.

0. ročník závodu se podle reakcí závodníků povedl a tak jsme se rozhodli uspořádat 1. oficiální ročník. Start jsme opět z kapacitních důvodů omezili na 100 závodníků. Závod jsme rozdělili do 3 věkových kategorií pro obě pohlaví. Dobrovolný příspěvek v minimální výši 150 Kč je určen k zaplacení některých výdajů na závod. Zbylý výtěžek půjde na opravu a údržbu zvonů.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Café Živel - kavárna na Mělníku

Café Živel - kavárna na Mělníku

Mělník, Střední Čechy
Hotel Olympionik v Mělníku

Hotel Olympionik v Mělníku

Mělník, Střední Čechy