Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Zvěřinové hody ve Ztraceném mlýně
Restaurace a penzion Ztracený mlýn
Gastronomické akce

Zvěřinové hody ve Ztraceném mlýně

Zveme na tradiční zvěřinové hody pořádané naší restaurací již 18. sezónu. Přijďte ochutnat speciality z dančího, kančího či srnčího masa.
Mlýnské kolo už sice přes půl století neudává monotónní rytmus časů s přídechem nostalgie, tady v osadě Lahoz poblíž Slapské přehrady se však stále můžete oddat tiché venkovské atmosféře i dobrému jídlu a pití.
Naši restauraci proslavila tradiční česká kuchyně, včetně čerstvých ryb, i když nabídku máme mnohem širší. Vaříme z místních surovin, obzvláště vyhlášené je hovězí přímo z naší farmy. Chováme plemeno Aberdeen Angus.

Nejen v létě tu vládne klid a mír. Neopakovatelnou atmosféru si plně vychutnáte na naší zahrádce, kam se může pohodlně usadit až 70 hostů. K pocitu bezstarostnosti snad přispěje i dětské hřiště, kde se vaše ratolesti dozajista zabaví. A když slunce zrovna nepálí, zahřát mohou plameny z otevřeného krbu. Uvnitř naší restaurace může najít pohodu až šedesátka občerstvení chtivých.
 

Provozovatel

Restaurace a penzion Ztracený mlýn

Slapy
239
252 08 Slapy
Tel.:
+420 607 620 554
Tel.:
+420 605 583 333
Email:
restaurace@ztrace...
Email:
penzion@ztracenym...
WWW:
www.ztracenymlyn.cz
GPS:
49,815308 14,396118
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Město:
Slapy
Tipy na výlet:
Slapy a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Výstava betlémů v Muzeu zlata

Výstava betlémů v Muzeu zlata probíhá od 22. listopadu do 18. prosince 2022. Jsou zde vystaveny betlémy současných regionálních tvůrců. K vidění jsou jesličky keramické, dřevěné či papírové. Nechybí ani Třebechovický Vokounův betlém.
Nový Knín, Středočeský kraj

Pohádkové prohlídky s komtesou na zámku v Mníšku pod Brdy

Akce pro děti.
Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Mníšecké trhy – Najíme se

Zveme vás do krásného Mníšku pod Brdy na oblíbené trhy a sousedský festival dobrého jídla a pití. Akce se koná v centru městečka na louce v předzámčí. Můžete si nejen nakoupit kvalitní a poctivé dobroty, ale dát si i něco dobrého k jídlu či pití.
Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Parkour třetího věku

Srdečně vás zveme na seminář ke kurzu Parkour třetího věku v úterý 6.12. od 9:30 hodin do Jojo Gymu.
Dobřichovice, Středočeský kraj

Projížďka na jachtě po Slapské přehradě

Nebaví vás již stereotypní akce? Chcete se odreagovat a vyčistit si hlavu? Ať už jste milovníky relaxace, či pořádných adrenalinových zážitků zajisté si zde přijdete na své! Ve slunných dnech si užijete koupání, naopak ve větrných si můžete vyzkoušet váš talent na řízení lodě na plachty!
Slapy, Středočeský kraj

Kostel sv. Petra a Pavla Slapy

Nejvýznamnější stavební památkou Slap je bezpochyby kostel svatého Petra a Pavla. Kostel byl postaven za zbraslavského opata Wolfganga Šváchy, který zastával svůj úřad v letech 1684 – 1716. Jeho autorem je Jan Santini, velká postava architektury té doby.
Slapy, Středočeský kraj

Zámek Slapy

Zámek v obci Slapy (v dolní části u silnice Slapy – Buš ) je vlastně původní klášterní opevněný dvůr patřící dlouhá léta k majetku zbraslavského kláštera. První zmínka o něm, a zároveň i o Slapech, pochází z roku 1292. V současnosti je objekt nepřístupný.
Slapy, Středočeský kraj

Kaple Nanebevzetí Panny Marie Na Rovínku nad přehradou Slapy

Kaplička se nachází na břehu Slapské přehrady v místě zvaném Na Rovínku. Empírová poutní kaple je zasvěcená Panně Marii. Stavba je doplněna samostatně stojícím dřevěným křížem.
Slapy, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurace Ztracený mlýn

Zažijte pohodu a klid na Slapské přehradě. Jen 35 km za Prahou vás čeká příroda, která láká na procházky či vyjížďky na kolech.
Slapy, Středočeský kraj

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Oběd, večeře nebo jen svačina s výhledem na krásnou přírodu ve Štěchovicích. Spojte příjemný výlet po okolí štěchovického pokladu s návštěvou zdejší restaurace, kde je možné i ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.
Štěchovice, Středočeský kraj

Pekárna Kváskový chléb z Teletína

Zastavte se o víkendu v této malé pekárně nedaleko vyhlídky Máj pro domácí koláčky, chleba a další dobroty.
Krňany, Středočeský kraj

Vinotéka a vinný sklep Na Kovárně – za vínkem do Jablonné nad Vltavou

Stylová vinotéka s vlastním vinařstvím nabízí šestnáct druhů stáčených vín a širokou nabídkou lahvových vín od výjimečných vinařů. Dále si zde můžete dopřát vyzrálé pravé rumy, stáčenou i lahvovou medovinu, med, pivo, čerstvou kávu a mnoho dalšího.
Jablonná, Středočeský kraj