!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Ztratil se pes! Týmová hra v centru Brna
Akce pro děti

Ztratil se pes! Týmová hra v centru Brna

Kdy 29. leden 2021 10:00 - 16:00
Letošní pololetní prázdniny budou napínavé. V ulicích historického centra Brna se uskuteční pátrací akce po ztraceném psovi Barynovi. Pomůžete s hledáním? Po registraci vašeho týmu získáte indicie a můžete se vydat za dobrodružstvím. Kdy? V pátek 29. ledna od 10 do 16 hodin. Čeká vás odměna!
Jak se zapojit do záchrany ztraceného psa?
1. Vytvořte tým a registrujte se!
Můžete pátrat sami, ale ve skupině se to lépe táhne a je to větší zábava. Váš tým detektivů může čítat až pět osob. Při výběru členů mějte na paměti vládní nařízení, která aktuálně povolují shromažďování maximálně dvou osob anebo rodiny z jedné domácnosti

2. Den před akcí získáte indicie.
Po přihlášení vyčkávejte dalších instrukcí. Den před pátračkou vám Katka s Madlou pošlou startovní číslo, úkoly a pokyny.

3. Den D – pololetky 29. ledna.
A je to tu. Jste taky trochu nervózní? Bodejť by ne! Právě o pololetkách od 10 do 16 hodin se bude únosce s Barynem pohybovat v historickém centru Brna. Obrňte se trpělivostí, pečlivě si přečtěte veškeré nápovědy a hurá do akce. Za Baryna!

4. Našli jste Baryna? Bude odměna!
Ten blažený pocit, že jste dospěli do zdárného konce. Ten nezaměnitelný pocit vítězství, že se vám podařilo rozluštit všechny indicie a přelstít únosce. Ten je nenahraditelný! A přece vás čeká ještě odměna. Jaká? Dozví se jen úspěšní řešitelé.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 1. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Café Manuela Ivančice

Kavárna Café Manuela Ivančice

Ivančice, Jižní Morava
Hotel Besední dům Ivančice

Hotel Besední dům Ivančice

Ivančice, Jižní Morava
Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Ivančice, Jižní Morava