!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Velikonoce v Zoo Zlín - zrušeno
Velikonoce v Zoo Zlín - zrušeno
">
9.4.
13.4.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Velikonoce v Zoo Zlín - zrušeno

Kdy 9. duben 2020 8:3013. duben 2020 17:30
Velikonoce ve zlínské zoo.
Zlínská zoo je teď ideálním místem ke strávení nadcházejících velikonočních svátků. Jaro se zde již naplno rozběhlo. Areál zoo, především okolí zámku Lešná, zdobí tisíce květů narcisů, tulipánů a hyacintů, rozkvetly také magnolie, zlatice a rododendrony. Do letních příbytků se postupně vracejí exotičtí ptáci a savci, kteří zimu trávili v chovatelském zázemí.

Interiéry zámku Lešná, který je ozdobou areálu Zoo Zlín, se během velikonočních svátků ocitnou v záplavě květin a jarních motivů, v nichž neschází osení a jarní cibuloviny, vše doplňují nakvetené dřeviny jako například třešně, kočičky, zlatice, magnolie, hnízda z proutí a samozřejmě symbolika velikonočního vajíčka. Velikonoce v zámku Lešná mohou návštěvníci obdivovat od čtvrtku 9. dubna, kdy bude zámek otevřen od 10 do 16 hodin, od pátku 10. do pondělí 13. dubna bude zámek otevřen od 9.30 do 18.00 hodin (poslední prohlídka v 17.00).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 3. 2020