Úvod > Kalendář akcí > Znojmo Zadax - dovolená ve Znojmě má jasná pozitiva
Znojmo Zadax - dovolená ve Znojmě má jasná pozitiva
">
1.6.
30.9.
+ Přidat foto

Znojmo Zadax - dovolená ve Znojmě má jasná pozitiva

Kdy 1. červen 2020 - 30. září 2020 Společenské akce
Letošní dovolená ve Znojmě má jasná pozitiva. Kampaň a vouchery #mastozadax ve městě poběží od 1. června do konce září.
„Podpořil jsi znojemské hotely, kavárny, vinárny a další podnikatele? Pak si zasloužíš poznat naše nejzajímavější turistické cíle zadax,“ hlásí kampaň Znojmo Zadax s hlavním komunikačním hasgtagem #mastozadax, kterou Znojmo a Znojemská Beseda pro letošní sezónu spouští. Reaguje tím na složitou situaci v souvislosti s bojem proti koronaviru.

Cílem projektu Znojmo Zadax je přivést turisty do Znojma v tom smyslu, aby své peníze utratili ve městě. 
Primárním cílem není dostat do podzemí nebo na radniční věž dvakrát tolik turistů a vybrat více na vstupném, ale naznačit turistovi, že je skvělé se u nás ubytovat, zajít si tu na oběd nebo do kavárny a využít dalších atraktivit města, protože pak bude mít naše krásné památky, prohlídku města nebo vybrané akce volný vstup, tedy zadax. Do kampaně #mastozadax se zapojí co nejvíce partnerů z oblasti ubytovatelů, gastroprovozů a dalších služeb souvisejících s turismem. 

Jak to funguje?
Pokud turista utratí určitý obnos peněz u soukromníků, dostane poukaz na volné vstupné do znojemských provozů. U restaurací a kaváren dostanete poukaz, pokud v nich necháte alespoň 150 korun, pro ubytování platí hranice 500 korun a u ostatních služeb, kam můžeme zařadit půjčovny kol, kánoí, využití turistického vláčku, Vinobusu nebo například návštěvu objektů, které nejsou pod správou města, jako je znojemský hrad nebo rotunda, je výše útraty pro obdržení poukazu stanovena na 200 korun. 

A kam budete moci poukaz využít?
Držitel poukazu si bude moci vybrat z čtyř objektů – podzemí, radniční věže, hradebního opevnění a Expozice pivovarnictví, dále je v nabídce prohlídka města případně návštěva letního kina ve dnech, kdy se bude promítat.
 
Hledejte samolepku #mastozadax
Kampaň #mastozadax ve městě poběží od 1. června do konce září.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 5. 2020