!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Festival Dej si Food ve Znojmě
Festival Dej si Food ve Znojmě
"> "> "> ">
24.7.
25.7.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Festival Dej si Food ve Znojmě

Kdy 24. červenec 2020 10:0025. červenec 2020 22:00
Organizátoři chtějí, aby obyvatelé i návštěvníci poznali město ve spojení se street food festivalem. Vymysleli proto originální program, který se odehraje na jedinečných místech ve Znojmě. Čekají je stovky chutí a vůní a víkend nabitý zážitky.
Motto festivalu je „První street food festival ve tvém městě!“

Prázdninový víkend pro celou rodinu, kde nuda nemá šanci! „V rámci programu představíme nejen kombinaci klasického street foodu od gastro nadšenců z celé České republiky, ale také regionální výrobce a nabídku lokálních podniků. Chceme, aby festival obyvatele města spojoval a vytvářel také nové příležitosti pro podnikatele z oblasti gastronomie. U nás se mohou se inspirovat,“ řekla city manažerka P-TEAMu Lada Salátová, která řídí organizační tým festivalu.  

Návštěvníci se mohou těšit na degustační menu, kuchařské a barmanské show, ochutnávky vína i piva, workshopy s celebritami, živou hudbu, program pro děti i beauty zónu. „Na naší akci neuvidíte jídla, která jsou běžná na veřejných akcích, jako jsou langoše nebo párky v rohlíku. Ve stáncích budou netradiční pokrmy, jako jsou například hmyzí speciality, řepný burger, hranolky podle belgické receptury, rolovaná zmrzlina, bubble wafle a další dobroty,“ prozradila Lada Salátová.

Pořadatelé myslí také na důležitá hygienická opatření. Bezpečnost je pro ně prioritou. Organizátoři zajistí rozestupy u stánků a dají veřejnosti k dispozici dezinfekční prostředky. Aktivace a nabití na tzv. čipy pro bezhotovostní placení (místo vstupného bude pouze aktivace čipu za 30 korun pro celou rodinu nebo skupinu) si zájemci zajistí na vybraných místech ve městě.

P-TEAM si pro organizaci svých akcí vybírá města, jejichž vedení jsou otevřená novým možnostem a příležitostem. Ani znojemská radnice se takové spolupráci nebrání.

Festival Dej si FOOD zavítá kromě Znojma také do Velkého Meziříčí (17. – 19.9) a Telče (24. – 26.9).
 
 
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 7. 2020