Úvod > Kalendář akcí > Zlínský kraj dětem na prázdniny
Zlínský kraj dětem na prázdniny
">
1.7.
31.8.
+ Přidat foto

Zlínský kraj dětem na prázdniny

Kdy 1. červenec 2020 - 31. srpen 2020 Akce pro děti
Příběh světově proslulé firmy nazvaný Princip Baťa, skvělé sbírky středověkého hradu Malenovice ve Zlíně, tradice luhačovického Zálesí i Národní kulturní památník na Ploštině. K tomu sbírky Krajské galerie výtvarného umění.
To jsou místa a expozice, která v průběhu letošních letních prázdnin mohou všechny děti a mládež do 18 let věku navštěvovat zcela zdarma.

To vše díky Zlínskému kraji a jeho organizaci pro cestovní ruch Centrále cestovního ruchu Východní Moravy. Společně inicializovali aktivitu Zlínský kraj dětem na prázdniny, jejímž smyslem je podpořit cestovní ruch v kraji, ale také dát dětem zajímavý „dárek“ na prázdniny.

Do letního projektu byly zahrnuty dvě instituce zřizované Zlínským krajem: Muzeum jihovýchodní Moravy a Krajská galerie výtvarného umění.

Rodiny s dětmi patří k těm skupinám obyvatel, kteří díky koronavirové krizi zažívají řadu nových situací. Nejsou to jen výpadky příjmů, ale také nároky na organizování každodenního režimu. Jelikož rodiny s dětmi jsou v našem turistickém regionu velmi častými návštěvníky, navrhli jsme zcela logicky, aby pomoc v podobě úlevy ze vstupného byla směřována právě k dětem.

Vstupné grátis je poskytováno od nejmenších dětí až po ty větší do 18 let. Ti vzrostlejší mohou být na pokladnách požádání o předložení dokladu potvrzujícího věk držitele. Bezplatné vstupné pro děti je platné pro výstavy pořádané muzeem ve Zlíně, pro expozici Princip Baťa, v Muzeu luhačovického Zálesí, v Národním kulturním památníku na Ploštině a v hradu Malenovice s jeho výstavami a expozicemi. Tato mimořádná akce se nevztahuje na komentované prohlídky zlínského mrakodrapu a Baťův výtah, a také na speciální doprovodné programy a dílny pro děti.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Kafé Zámek ve Zlíně

Kafé Zámek ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Bůrger

Bůrger

Zlín, Východní Morava