Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Zkušenost hlupáka – nevšední kniha a léčebná metoda
Společenské akce

Zkušenost hlupáka – nevšední kniha a léčebná metoda

Ve Zlíně se chystá představení hodně nevšední knihy s názvem „Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, Jak se zbavit brýlí.“ Jejím autorem je akademik a uznávaný lékař Mirzakarim S. Norbekov z Uzbekistánu.
Dozvědět se více o knize bude možné ve čtvrtek 6. listopadu od 15:00 v přednáškovém sále budovy 14. v bývalém baťovském areálu.

„Zkušenost hlupáka“ rozhodně není běžná četba. Nabízí seznámení s metodou, při níž se člověk učí krok za krokem pracovat sám na sobě, obnovuje své zdraví, realizuje se a duchovně roste. Ve světě už ovlivnila životy devíti milionů lidí. „Knihu jsem napsal s cílem pomoci čtenáři obnovit si zrak, probudit v duši skryté schopnosti, realizovat se jako Osobnost,“ vysvětlil Mirzakarim S. Norbekov.

Norbekovova metoda zahrnuje 18 autorských technik a základních objevů v oblasti psycho-fyziologie. Nabízí deset cest, jak se zbavit nemoci: cvičení kloubů, svalové cvičení, trénink vůle, trénink představivosti, speciální cviky na posílení imunity, gynekologické a urologické bezkontaktní automasáže, odstranění vady tzv. slupky (fyzické omlazení), trénink emocí, obnova zraku a obnova sluchu.

Účinnost metody je založena na aktivní účasti pacientů na léčbě. Metoda má všechny potřebné certifikáty, licence a povolení. Její podstatou je změna psychofyziologického stavu člověka a léčba nemoci prací s duševní stránkou pacienta. A to podle starých východních nauk a takzvané súfijské medicíny. Často má až neuvěřitelné výsledky.

Mirzakarim Sanakulovič Norbekov (1957) pochází z Uzbekistánu a je doktorem psychologie, pedagogiky, medicínské filozofie, autorem mnoha patentovaných vědeckých vynálezů a objevů, členem ruské Akademie věd, specialistou na „súfijskou medicínu“ a autorem několika světových bestsellerů vysvětlujících, jak být šťastný a žít zdravě. Osobně i prostřednictvím svých žáků pořádá výukové semináře například v Rusku, Německu, Francii, Bulharsku a dalších zemích.

Provozovatel

Centrum Norbekova

Vavrečkova 7040
760 01 Zlín
Tel.:
+420 608 779 475
Email:
office@norbekov.cz
GPS:
49,224455 17,656144
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Zlínsko – Luhačovicko
Město:
Zlín
Tipy na výlet:
Zlín a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Maker Faire Zlín – přehlídka inovátorů a vynálezců

Maker Faire je světová přehlídka kreativity pro všechny tvůrce, inovátory, bastlíře, DIY nadšence a jejich příznivce. Zábavný program je plný interaktivních a vzdělávacích projektů pro celou rodinu.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční čas v Muzeu jihovýchodní Moravy

V předvánočním čase je v krajském kulturně vzdělávacím centrupřipraven pro malé i velké návštěvníky bohatý program. Těšit se mohou především na různorodé tvořivé dílny, koncerty i vánoční výstavku.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční ježíškova pošta ve Zlíně

Vánoce jsou časem plnění přání, hlavně těch dětských. Vánoční pošta v Obchodním domě s jejich plněním ochotně pomůže.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční trhy u Obchodního domu Zlín

Zpříjemněte si advent návštěvou Vánočního mini trhu u Obchodního domu Zlín. Těšit se můžete na vánoční strom, vánoční kolo a gastro stánky.
Zlín, Zlínský kraj

Obuvnické muzeum ve Zlíně – Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost

Expozice Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně s názvem "Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost" se nachází v budově 14 bývalého továrního areálu.
Zlín, Zlínský kraj

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

Muzeum ve stálé zlínské expozici "Princip Baťa: dnes fantazie, zítra skutečnost" představuje tři velká témata svázaná se zLínem, a zároveň se světovým přesahem: firmu Baťa, zlínský film a cestovatele Hnazelku a Zikmunda.
Zlín, Zlínský kraj

Cykloturistika v okolí Zlína

Cykloturistika na horském kole nabízí v okolí Zlína více možností. Můžete jet po značených cyklotrasách nebo využít turistické stezky, ale také použít neznačené cesty a chodníčky, procházející hostýnské a vizovické vrchy.
Zlín, Zlínský kraj

Baťův Obchodní dům ve Zlíně

Stavba Obchodního domu ve Zlíně byla podle návrhu dvorního baťovského architekta Františka Lydie Gahury byla předána k užívání o Vánocích 1931. V průběhu let se budova stala dominantou Zlína a vyhledávaným centrem pro nákupy obyvatel Zlína a širokého okolí.
Zlín, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pálenky Martenz – unikátní malinovice

Firma Martenz ze Zlína se zabývá produkcí pálenek, a to ne ledajakých! Vybrala si snad nejtěžží „disciplínu“ v tomto oboru, a to výrobu malinovice. Unikátní destiláty si rychle získaly oblibu a slaví úspěchy doma i v zahraničí. Kromě malin zpracovává Matenz také třeště a švestky.
Zlín, Zlínský kraj

Restaurace Miomi Foodie

Restaurace potěší příznivce hravých chutí a čerstvých, kvalitních surovina je rozšířena o nové druhy specialit. Naší múzou jsou nutričně vyvážené pokrmy pro každý den. Věříme, že "zdravé" a "chutné" jdou ruku v ruce.
Zlín, Zlínský kraj

Jedním tahem: kavárna, bar a galerie ve Zlíně

Industriální prostor centra Zlína, hravý, volný a otevřený skrývá kavárnu, bar a galerii s názvem Jedním tahem.
Zlín, Zlínský kraj

Koliba U černého medvěda ve Zlíně

Restaurace nabízí nevšední kulinářské zážitky tradičních, ale i světových specialit připravovaných na otevřeném ohništi, klasickou českou kuchyni i stylové prostředí pro slavnostní příležitosti. Především si tu užijete nezapomenutelnou atmosféru při pravidelných večerech živé hudby.
Zlín, Zlínský kraj