Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Život Srdcem 2018
Život Srdcem 2018
Akce pro děti

Život Srdcem 2018

23. června 2018 to bude jedna velká pohádka. V tento den nás čeká pochod, který nás provede z pohádky do pohádky, což pevně doufáme, potěší jak děti, tak i dospělé.
V rámci čtvrtého ročníku bude start v DDM Jednička samotný cíl je opět připraven v Štěrbově vile a její přilehlé zahradě na Přehradě Les Království. Dovolte nám oznámit, že oficiální ambasador Život Srdcem prof. MUDr. Petr Sedláček, CSc., klinika dětské onkologie a hematologie, UK 2.LF a FN Motol, Praha se spolu s prezidentkou NF Kapka naděje Vendulou Pizingerovou (Svobodovou) zúčastní charitativního pochodu společně s námi.

Trasa:
  • trasu obdržíte na startu
  • start je od DDM Jednička, ul. Spojenych národů od 10 hodin
  • cíl je v Štěrbově vile na Přehradě Les Království
  • délka trasy 4 km

Pojďte s námi pěšky, na kole, prostě tak, aby jste byli v cíli pohodlně a včas. Je to na vás! Na startu, trase i v cíli je zajištěno občerstvení, na trase bude připraveno "Pohádkové a balónkové stanoviště" s razítkem.

Provozovatel

Život Srdcem

Prehrada Les Kralovstvi 260
544 72 Bílá Třemešná
Tel.:
+420 608 350 215
Email:
michal.karadzos@z...
WWW:
www.zivotsrdcem.cz/
GPS:
50,456715 15,755507
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

Snížená cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Vánoční Zoo Dvůr Králové nad Labem

Vánoce v Safari Parku začínají už 17. prosince!
Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj

Únikové hry v Kuksu

V Kuksu lze uniknout realitě všedních dní. Na výběr máte tři originální únikové hry. Jedna vás zavede do temných útrob barokního sklepení, další dvě zažijete pod širým nebem a s tajemným kufrem v ruce. Únikové hry je třeba objednat předem před webový formulář provozovatele.
Kuks, Královéhradecký kraj

Vánoční Rybova mše na Kuksu

Uslyšíte Smíšený pěvecký sbor Smetana Hradec Králové.
Kuks, Královéhradecký kraj

Zažij krampus v kempu Dolce

Setkání rohatých příšer z ČR i zahraničí proběhne 17.12.2022. Jde o největší setkání krampus čertů v Podkrkonoší i Krkonoších.
Trutnov, Královéhradecký kraj

Přehrada Les Království na Labi nad Dvorem Králové nad Labem

Díky své poloze v zalesněném údolí řeky Labe a svým architektonickým ztvárněním je přehrada jednou z nejkrásnějších v celé České republice a snad i proto byla v roce 1964 prohlášena národní technickou památkou.
Bílá Třemešná, Královéhradecký kraj

Památník Jana Amose Komenského Bílá Třemešná

Památník v Bílé Třemešné připomíná pobyt "učitele národů" J. A. Komenského před odchodem do exilu. Prezentuje dokumenty, fotografie a mapy pocházející z této doby, včetně modelu bývalého zámku, kde se Komenský s českými bratry ukrýval.
Bílá Třemešná, Královéhradecký kraj

Dřevěné kryté mosty ve Verdeku

Poměrně velmi málo známé jsou dva dřevěné kryté mosty přes Labe ve Verdeku u Dvora Králové nad Labem.
Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj

Lesní stezka pod Zvičinou

Stezka v půvabném Podkrkonoší na úpatí vrchu Zvičina se klikatí stoupajícím terénem Hotelu pod Zvičinou, dříve známém jako Lázně pod Zvičinou. Vede kolem kapličky Panny Marie až k Osmibokému pavilonku.
Bílá Třemešná, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Štěrbova vila na Přehradě Les Království

V těsné blízkosti přehrady Les Království stojí historická budova, zvaná Štěrbova vila. Ta byla postavena na začátku 20. století. Odsud řídili stavitelé Štěrbovi stavbu přehradní hráze.
Bílá Třemešná, Královéhradecký kraj

Chalupa Bílá Třemešná – dovolená trochu jinak

Na okraji obce Bílá Třemešná v části zvané Mezihoří nedaleko Dvora Králové nad Labem si v malebném kopcovitém kraji Podzvičinsko můžete pronajmout tradiční zděný rekreační dům.
Bílá Třemešná, Královéhradecký kraj

Hotel Pod Zvičinou

Nedaleko Dvora Králové nad Labem, na svahu nejvyššího vrcholu regionu Podkrkonoší – Zvičiny (671 m n. m), naleznete na okraji lesa útulný rodinný hotel s nabídkou různorodých aktivit i forem ubytování.
Bílá Třemešná, Královéhradecký kraj

Občerstvení a pivovar v Safari Parku

Restaurace a občerstvení v Safari Parku Dvůr Králové, kde můžete ochutnat nejen klasickou českou kuchyni, ale také speciality, které se v různých obměnách a variantách připravují v Africe. Od roku 2018 zde vaří místní pivo Safari pivovar.
Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj