Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Život I. republiky
Život I. republiky
Společenské akce

Život I. republiky

Masarykovo muzeum v Hodoníně Vás zve na akci Život I. republiky, která se uskuteční 3. listopadu 2018 od 14.00-19.00 v sále Evropa.
Dobové populární melodie přednesou hudebníci v historických vojenských uniformách z Klubu umění Konice, módní přehlídky historických šatů od secese po druhou světovou válku a historického spodního prádla a koupacích oděvů či oblíbený tanec charleston předvedou členky Klubu elegantních dam z Brna, vlastenecké písně zazpívají členky pěveckého sboru Sexteto plus z Hodonína a scénická vystoupení předvedou ochotnický soubor Svatopluk a Hylland Sklld z Hodonína. Návštěvníci se mohou zúčastnit tří odborných přednášek v podání Galiny Rucké (SOkA Hodonín), Davida Valůška (SOkA Zlín) a Hany Sýkorové (Masarykovo muzeum v Hodoníně) a zhlédnout výstavu Pomníky T. G. M. v rodném kraji. Zájemcům předvedou členové KVH Apšeron a Slovácko vojenskou výstroj a výzbroj československých legionářů i československé prvorepublikové armády a hladovcům nabídnou jídlo z vojenské polní kuchyně. Program bude obohacen o výtvarné tvoření pro děti a vyfocení se v historickém dobovém fotoateliéru.

Adam Ďurica

Mandolína, Neľutujem, Spolu, Naše hriechy alebo Zatancuj si so mnou! To všetko sú veľké hity slovenského speváka Adama Ďuricu, ktorý sa predstaví so svojou kapelou na českých koncertoch.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Vánoční jarmark v Hodoníně

Vánoční jarmark Hodonín: 10.-22.12. na náměstí i s bohatým kulturním programem.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Vánoční jarmark

Zveme vás na již 13. ročník vánočního jarmarku, na kterém si můžete zakoupit rukodělné výrobky přímo od výrobců a pro děti budou k dispozici i dílničky a Ježískova pošta.
Ratíškovice, Jihomoravský kraj

Módní show

Zveme do Ratíškovic.
Ratíškovice, Jihomoravský kraj

Dětské hřiště Bambino v Hodoníně

Komfortně a moderně vybavené dětské hřiště pro vyžití vašich dětí s bezbariérovým vstupem, kde si můžete za každého počasí užít spoustu zábavy na rozloze 430 m², včetně kavárny s WiFi. Najdete zde velký tobogán, skluzavky, balónkové bazény, velké hrací kostky, odrážedla a spoustu dalšího vyžití.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Turistická trasa Cesta T. G. Masaryka

Cesta T.G.M. křižuje jižní Moravu od Hustopečí přes Čejč a Čejkovice až do Hodonína. Za městem pokračuje dále k hraničnímu přechodu Hodonín/Holíč na řece Moravě. Celkem trasa měří 60,5 km a lze ji doporučit pěším turistům i cyklistům na trekových kolech.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Různé druhy masáží v Hodoníně

Masáž je prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady a pohody, pro povzbuzení energie a k zotavení svalstva. Dopřejte si některou z blahodárných masáží.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Zpívající fontána na Masarykově náměstí v Hodoníně

Město Hodonín se pyšní neobvyklou zpívající fontánou před místní radnicí. Celá fontána je řízena počítačem, což umožňuje vytvářet zajímavé střikové a vířivé kombinace včetně barevných, světelných efektů a synchronizace s reprodukovanou hudbou.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Fabrica de café – kavárna a pražírna kávy

Fabrica de café je regionální pražírna, která vznikla s cílem produkovat kvalitní kávu, služby a šířit kávovou kulturu.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Fresh Burgr’s

Burgrárna u zimního stadionu bere maso z českých chovů od tišnovského řeznictví Steinhauser, briošky pro ně zase peče rodinné pekařství. Kečup a omáčky si ale vyrábějí sami. A protože se snaží pracovat s co nejkvalitnějšími surovinami, třeba hranolky dělají z brambor holandské odrůdy.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Hotel Panon v Hodoníně

Slovácko je kraj vína, v každé roční době můžete posedět v některém z mnoha stylových vinných sklípků a ochutnat vynikající bílá i červená vína od nejlepších moravských vinařů. Hotel Panon je vhodný pro pobyty se sportovně-společenským vyžitím s možností návštěvy vinných sklepů v okolí Hodonína.
Hodonín, Jihomoravský kraj

Apartmány Lužičan

Ubytování v apartmánech a pokojích apartmánového typu v centru obce Lužice je optimálním výchozím stanovištěm pro výlety do okolí.
Lužice, Jihomoravský kraj