Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Zimní tábor s výukou lyžování a snowboardingu
Vítezné družstvo ZT 2013
Akce pro děti

Zimní tábor s výukou lyžování a snowboardingu

Tradiční zimní tábor v Koutech nad Desnou pro celou rodinu nebo samostatné děti samotné. V týmu jsou instruktoři lyžování a snowboardingu, proškoleni v akreditovaných programech, stejně jako 24hodinový pedagogický dohled na sjezdovce i mimo ni.
Program šijeme na míru složení účastníků a zajistíme vám krásný týden. Již po dvacáté připravuje DDM ORION Němčice nad Hanou pro děti i jejich rodiče zimní tábor v době jarních prázdnin v Koutech nad Desnou. Program je určen zejména dětem, ale pobytu se mohou zúčastnit také jejich rodiče či prarodiče, stejně jako děti od 8 let či teenageři samotní nebo kdokoli kdo má chuť jet s partou pohodářů na hory.

Ubytování je v hotelu Dlouhé Stráně ve 3-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím, na stejném místě je pro účastníky zajištěna 5x denně strava. V ceně pobytu jsou instruktoři lyžování a snowboardingu, kteří jsou proškoleni v akreditovaných programech a jsou zvyklí pracovat se začátečníky i pokročilými všech věkových skupin.

Součástí programu je celotáborová hra, pedagogický dohled, pojištění úrazu u dětí a odměny pro všechny účastníky. V ceně je dále společná doprava vlakem, přičemž tradičně zajišťujeme odvoz zavazadel a lyží tranzitem. Po dohodě lze mít dopravu vlastní za sníženou cenu tábora.

Výhodou zimního tábora s DDM ORION je, že o děti je postaráno dlouholetými pedagogy a to 24 hodin denně, neplatíte další peníze za hodiny v lyžařské škole, náš tábor lze platit ve splátkách dle dohody a poznáte nové parťáky do nepohody. Pro rodiny s dětmi je velmi výhodné to, že nám můžete svěřit děti na celý den v Koutech nad Desnou a vyjet si zalyžovat třeba na Červenohorské sedlo.

Novoroční výstup na Praděd

Novoroční výstup na nejvyšší vrchol Moravy a Slezska – na Praděd 1.1.2023.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Swingová tančírna na Šeráku

Co si vyšlápnout kopec na chatu? Zatančit si swing v horách vysoko nad mraky?
Branná, Olomoucký kraj

ČEZ SkiTour #6 – JeLyMan

Další zastávkou prestižního běžeckého seriálu bude chata Paprsek na pomezí tří pohoří.
Staré Město, Olomoucký kraj

Jesenické trhy

Oblíbené trhy s regionálními potravinami, řemesly a se zajímavými produkty z Jesenicka i širšího okolí.
Jeseník, Olomoucký kraj

Skiareál Kouty nad Desnou – největší lyžařské středisko na Moravě

Největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v Česku najdete v Koutech nad Desnou. Areál je vybaven moderním zázemím po vzoru alpských zemí. Na své si přijdou jednotlivci i rodiny s dětmi.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Rysí skála v Jeseníkách s unikátní vyhlídkou

Areál Kouty v letošní letní sezóně otevřel naučnou stezku Rysí skála. Projekt stezky se opírá o příběh zbloudilé rysice s mláďaty, jež nalezne úkryt na vrcholu Medvědí hory (1163 m n. m.).
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Skialpová trasa v Jeseníkách v Koutech nad Desnou

Vydejte se na krásný výlet zimní krajinou Jeseníků, kdy budete mít hory jen pro sebe a nepotkáte žádné jiné lyžaře, jako na upravených sjezdovkách nebo trasách pro běžkaře. Okružní trasa pro skialpy vede z Koutů na Praděd, Červenohorské sedlo, Trojmezí a Vozku.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Bike park Kouty nad Desnou – největší bikepark na Moravě

Užijte si zábavu v luxusním Bike parku Kouty, kde se nachází šestisedačkouvá lanovka a čtyři dlouhé tratě, které vás zabaví na celý víkend. Bikepark leží hned vedle silnice číslo 44, dvacet kilometrů od města Šumperk, směrem na Jeseník.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Tančírna v Loučné nad Desnou

Kavárna funguje v tančírně v letním období. Prostor zároveň slouží jako malé kulturní centrum obce, konají se tu koncerty, výstavy a podobné akce.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Penzion Trombly v Koutech nad Desnou – Rejhoticích

Příjemný penzion Trombly najdete v Koutech nad Desnou. Pochutnáte si na americké kuchyni a budete mít možnost mluvit s rodilým mluvčím. Ubytování je vhodné pro lyžaře, kolaře, rodiny s dětmi, aktivní seniory, firemní akce, semináře, školení a večírky.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Chata Lyžař Loučná nad Desnou

Komfortní chata až pro 26 osob se stylovou společenskou místností, barem a výčepem. U chaty si můžete zahrát stolní tenis, využít trampolínu, skluzavku, houpačku či pergolu s krbem, grilem a velkou zahradu.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Chata Andělka Kouty nad Desnou

Komfortní chata s bazénem až pro 21 osob v obci Kouty nad Desnou. Chalupa se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků přímo pod Červenohorským sedlem.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj