Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Zimní příměstský kemp na Praze 4
Akce pro děti

Zimní příměstský kemp na Praze 4

2. ročník příměstského tábora klepe na dveře a opět se bude na co těšit. Ojedinělá akce s programem pro děti a mládež opět zaplní sportovní halu Děkanka a nabídne sportovní vyžití během vánočních svátků. Akce je určena pro začátečníky i pokročilé.
Od 2. do 4. ledna se na Praze 4 uskuteční 2. ročník zimního kempu se zaměřením na halové sporty a zvláště pak florbal.

Florbalová škola Bohemians ve spolupráci s Víceúčelovou halou Děkanka opět připravila bohatý sportovní program pro účastníky z řad široké veřejnosti během vánočních svátků. Pro dívky i chlapce ve věku 5-15 let bude ve třech dnech připraveno pestré sportovní vyžití od rána do večera. Od 8:00 do 17:00 budou děti zlepšovat své sportovní dovednosti při soutěžích, trénincích a dalších aktivitách, které pro ně připraví zkušení trenéři.

A na co se ještě můžete těšit? Zatrénujete si s našimi nejzkušenějšími trenéry i známými extraligovými hráči a hráčkami, ale také vyzkoušíte různé jiné sporty, různé typy tréninků, a dokonce se setkáte i s taktickou přípravou, jaká je dnes u těch nejlepších týmů úplně běžná – s rozbory florbalových zápasů a motivačními filmy.

Pro účastníky jsou připraveny 2 typy cen. Částka za celý kemp činní 1.100,-Kč. V případě, že se účastník přihlásí pouze na jeden den, zaplatí 350,-Kč. Pro naše malé sportovce, kteří absolvují celý kemp, máme připravené dárky, které jistě rádi využijí pro další sportování.

Věříme, že 2. ročník opět nabídne všem našim účastníkům vhodnou formu trávení volného času oproti sezení před televizí a děti si s úsměvem náš kemp užijí. Neváhejte se přihlásit, těšíme se na Vás.

Termín a místo:
2.1.-4.1.2015 (denní program od 8:00 do 17:00)
Sportovní hala Děkanka, Praha 4

Provozovatel

FbŠ Bohemians - Sportovní hala Děkanka

Děkanská Vinice I. 987/5
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 774 168 745
Email:
sekretar@fbsbohem...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,054842 14,431642
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 100 Kč

Snížená cena: 350 Kč

Poznámka:Pro účastníky jsou připraveny 2 typy cen. Částka za celý kemp činní 1.100,-Kč. V případě, že se účastník přihlásí pouze na jeden den, zaplatí 350,-Kč. Pro naše malé sportovce, kteří absolvují celý kemp, máme připravené dárky, které jistě rádi využijí pro další sportování.

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

Tradiční prodejní výstava hmyzu v Praze

Tradiční prodejní výstava zejména preparátů brouků a motýlů hned vedle pražského OC Arkády.
Praha 4, Praha

Galavečer Orchestru Karla Vlacha a hostů

Užijte si pěvecké hvězdy i slavné hity! Evropská big-bangová legenda doprovodí T. Maškovou, V. N. Bártu nebo O. Rumla. Chybět nebudou československé hity, ani hudba světových velikánů. Přijďte si poslechnou melodie, které nestárnou, v jedinečném hudebním podání!
Praha 4, Praha

My Leonard Cohen – Kongresové centrum Praha

Kanadský hudebník Leonard Cohen naposledy navštívil Prahu v roce 2013. Letos, přesně deset let od jeho fenomenálního úspěchu, se do Česka vrací jeho písně v podání show My Leonard Cohen. Zpěvák a klavírista Stewart D’Arrietta, který vzdává poctu bluesové ikoně, vystoupí u nás vůbec poprvé.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Kreativatelier

Kreativní workshopy na různá tvořivá témata a práce s pestrým výběrem materiálů. To vše v inspirativním zázemí atelieru v blízkosti metra Pražského povstání v Praze.
Praha 4, Praha

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí

Kroužky a workshopy pro děti, ale také pro seniory, maminky i tatínky. Volnočasová škola Pecka si klade za cíl zpřístupnit široký okruh znalostí především dětem, ale i všem ostatním, kteří touží naučit se něco nového.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Café Na půl cesty na Pankráci

Kavárna „Na půl cesty“ je první tréninkovou kavárnou sdružení Green Doors a nachází se v v Centrálním parku Pankrác.
Praha 4, Praha

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra. Aureole se nachází v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Libeřské lahůdky – ochutnejte nejen vynikající chlebíčky

Vždy čerstvé a voňavé – prostě k nakousnutí. Pouze takové lahůdky si zakoupíte v síti prodejen Libeřské lahůdky, kde si můžete vybrat z mnoha druhů chlebíčků, baget, toastů, tortil, smažených lahůdek, koláčů a sladkého pečiva.
Praha 4, Praha