Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Zdravý víkend
Gastronomické akce

Zdravý víkend

Zvažujete začít jíst zdravě? Nebo se snažíte zhubnout a nejde vám to? Nabízíme skvělou možnost, jak začít velmi snadno, s podporou a radami zkušeného poradce pro výživu. Naučíme vás znát energetickou hodnotu jídel, jak si vybrat jídlo pro vás a řekneme vám recepty na dobrá jídla přímo s ukázkami!
Víkendový pobyt s Jakubem Cibuzarem – zkušeným výživovým poradcem s praxí, který pomůže upravit vaše stravovací návyky. Odborný a hlavně individuální přístup ke každému účastníku kurzu. Přátelská komunikace, uvážená doporučení a zdravý pohled na věc. Apartmány Lhota – ubytování ve velmi klidné vesnici 5 km od Bechyně. Pro každého je připraven samostatný nádherný apartmán nebo ložnice. Uzavřený areál s možností wellness vyžití s velkou zahradou a plnou výbavou.

Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí začít se zdravým životním stylem. Zejména se naučit dobře jíst. Jíst tak, že jsem sytá/ý, plný energie a zároveň si pochutnám.

Provozovatel

Apartmány Lhota

Haškovcova Lhota 8
391 65 Haškovcova Lhota
Tel.:
+420 727 912 968
Email:
ubytovani@apartma...
WWW:
www.apartmanylhot...
GPS:
49,332204 14,466469
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Toulava
Tipy na výlet:
Haškovcova Lhota a okolí
 

Vstupné

Cena: 4 790 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Luděk Pokorný – vzpomínková výstava

Výstava výtvarných děl Luďka Pokorného – hvožďanského malíře, řezbáře a zakladatele Betlémů ve stodůlce (1930-2008) se koná v Městském muzeu v Bechyni.
Bechyně, Jihočeský kraj

Jiří Krampol 85 – V plné síle – zábavný pořad

Veselé historky, vyprávění o životě, vzpomínání na spolupráci se skvělými kolegy jako byli Vladimír Menšík, Miloslav Šimek, Uršula Kluková a další.
Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj

Pirátský karneval pro děti

Městské centrum kultury a vzdělávání Týn nad Vltavou zve všechny děti, rodiče, prarodiče, tetičky i strýčky na Dětský karneval do Sokolovny!
Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj

Irský večer v Sokolovně

Tradiční "Irský večer" v Sokolovně po vzoru irských pubů se zeleným pivem a kvalitní hudbou.
Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj

Gotický hrad Dobronice

Zřícenina hradu Dobronice se tyčí na skalnatém ostrohu nad řekou Lužnicí v nadmořské výšce 440 m, 6 km od města Bechyně. Počátky dobronického hradu sahají do 14. století, kdy byl v majetku vladyků z Dobronic, později pánů z Rožmberka.
Dobronice u Bechyně, Jihočeský kraj

Kostel Nanebevzetí Panny Marie Dobronice

Kostel se nachází se na okraji obce poblíž zříceniny dobronického hradu nad vysokým zalesněným srázem nad řekou Lužnicí v Dobronicích u Bechyně.
Dobronice u Bechyně, Jihočeský kraj

Rozhledna Radětice u Bechyně

Dřevěná rozhledna byla postavena v roce 2004 na okraji lesa nad obcí Radětice poblíž města Bechyně.
Radětice, Jihočeský kraj

Hasičské muzeum v Bechyni

Hasičské muzeum v Bechyni je vůbec nejstarší muzeum svého druhu v České republice. Vzniklo roku 1974 a jeho zakladatelem byl Antonín Zelenka a místní Sbor dobrovolných hasičů Bechyně. Od roku 2019 sídlí v prostorách bývalého zemědělského výkupu u autobusového nádraží.
Bechyně, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány Lhota u Bechyně

Atraktivní ubytování v apartmánech u Bechyně, které jsou vhodné pro rodiny i pro větší skupiny přátel. Apartmány Haškovcova Lhota nabízí standardně a vkusně vybavené pokoje s různým počtem lůžek.
Bechyně, Jihočeský kraj

Pivovar v Bechyni

Piva se zde vaří klasickou dekokční metodou, která je typická pro česká piva. Používány jsou výhradně tradiční suroviny jako slad, vodu, chmel a ušlechtilé pivovarské kvasnice.
Bechyně, Jihočeský kraj

Stellplatz pro karavany v kempu Stará Papírna

Máte rádi přírodu, klid a romantiku hlubokých lesů a soukromí? Tak přesně pro Vás máme připraveno 15 karavanových stání v přímé blízkosti řeky Lužnice. Okolí je nezaměnitelná přírodní rezervace Kukle.
Dobronice u Bechyně, Jihočeský kraj

Vila Elektra

o náročné rekonstrukci se nyní Elektra opět stává zařízením pro turismus a také vyhledávaným cílem návštěvníků půvabného lázeňského města.
Bechyně, Jihočeský kraj