Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Zdobení vánočního stromku pro děti z Klokánku
Akce pro děti

Zdobení vánočního stromku pro děti z Klokánku

Přijďte si ve středu 21. prosince od 15 hodin užít s dětmi tu správnou předvánoční atmosféru, vyrobit vánoční ozdoby, zazpívat koledy se sborem Základní školy českoněmeckého porozumění a navíc pomoci dobré věci! Pojďme společně předat dětem z Klokánku vánoční dárky.
Seznam potřebných dárků pro Klokánek
Potraviny: trvanlivé mléko, olej, ocet, plechovky drcených rajčat, protlak, mražená zelenina, ovocné přesnídávky, nabité potravinové karty (Albert, Lidl, Kaufland..)
Drogerie: dětské olejíčky, tablety do myčky, aviváže.
Elektronika: rádio, tyčový mixér s nastavitelnými hlavicemi

Pro děti: vodovky a tempery z Ikea, dětské obrázky do pokojů, senzomotorické pomůcky pro děti a plyšáky – těch není nikdy dost.

A co tety? Nezapomínejme na ty, kteří se po celý rok neúnavně snaží vykouzlit úsměv dětem na tváři :-). Malá pozornost ve formě svíčky či kosmetiky jistě potěší každou z 8 starostlivých tet.

Dárky můžete přinést přímo pod stromeček, můžete osobně předat v klokánku nebo nechat zabalené u nás na recepci. 

PS: pokud byste někdo chtěl přinést větší dárek – rádio, mixér – prosím zeptejte se nás, zda už dárek někdo nekoupil, ať nemáme třeba 3 rádia.
 

Provozovatel

Beachklub Ládví

Žernosecká 1
182 00 Praha 8
Tel.:
+420 608 862 740
Email:
recepce@beachklub...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
beachklubladvi.cz/
GPS:
50,133049 14,470613
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Malý cukrář – kurz pečení pro děti

Přichystejte svým dětem originální a neopakovatelný zážitek. Vlastně opakovatelný. Dětské kurzy máme pestré a pokaždé trochu jiné. Kurz se koná v Kobylisích v naší sladké dílně.
Praha 8, Praha

Kluziště na koupališti v Ládví

Praha 8 otevírá nejen pro obyvatele této městské části nové kluziště na koupališti v Ládví. Kluziště bude otevřeno do konce února 2023 v závislosti na počasí.
Praha 8, Praha

Noc domečků

Přespávací akce, která bude zaměřena na hry.
Praha 8, Praha

Království první třídy

Divadelní představení souboru Židle.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Privátní wellness v Beachklubu Ládví

Zarezervujte si privátně finskou saunu až pro 4 osoby s panoramatickým výhledem na pláž. V letní sezóně můžete nechat hýčkat bublinkami ve vířivce.
Praha 8, Praha

Beachklub Ládví – (nejen) plážový volejbal

Největší areál na plážové sporty v Čechách najdete v Praze v Ládví. Nabízí celkem 18 kurtů v létě a 9 krytých v zimě. V nově zrekonstruovaném zázemí je k dispozici cvičební sál, panoramatická sauna a restaurace. Venku jsou stoly na pingpong, obří nafukovací trampolína, dětské hřiště a další.
Praha 8, Praha

Cvičení pro maminky a pro děti v Praze

Jsme tu pro všechny maminky a děti, které si chtějí protáhnout svá těla, zablbnout a užít si legraci. Organizujeme lekce pro maminky, děti, sourozence.
Praha 8, Praha

Sladkosti s radostí – cukrářské kurzy

Organizujeme cukrářské kurzy pro dospělé i děti v Praze. Přijďte se odreagovat, vystoupit ze stínu a naučit se něco nového z cukrařiny. Zvládnete upéct a nazdobit krásný dortík, upečete si makronky, naučíte se kouzlit s trezírovacími špičkami, jak pracovat s čokoládou, budete umět skvělé pralinky.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Beachklub Ládví

Restaurace leží uprostřed jednoho z největších sportovních areálů v Praze – Beachklubu Ládví, kousek od metra C Ládví a Ďáblického Háje. Restaurace má certifikát CzechSpecials a šéfkuchař Josef Holkup pro vás denně chystá menu z čerstvých a kvalitních surovin. Na čepu máme Plzeň.
Praha 8, Praha

Tichá kavárna – pražská kavárna s neslyšící obsluhou

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, kde pracuje neslyšící obsluha. Kavárnu naleznete na Praze 8 – Kobylisích. Nabízí vám příjemné posezení v nekuřáckém a bezbariérovém prostředí, jehož součástí je také dětský koutek.
Praha 8, Praha

Pivovar Ládví Cobolis

Pivovar Ládví Cobolis vznikl v Kulturním domě Ládví na přelomu let 2017 a 2018. Původní restaurace je od základů přestavěna na moderní podnik kombinující industriální styl se dřevem.
Praha, Praha

Pivní rarity v pivovaru u Bulovky

Jsme v současné době jediní v Čechách, kteří točí pivo z dřevěného, vysmoleného sudu. Můžete ochutnat dokonce první zmrzlinu v Čechách, která se vyrábí z pivních ingrediencí.
Praha 8, Praha