!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Zážitkový festival Dej si Food
Festivaly

Zážitkový festival Dej si Food

Kdy 17. srpen 2019 10:00 - 22:00
Dokonalý rodinný výlet o letních prázdninách? Tak přesně ten na vás čeká již 17. srpna v největším přírodním zabavným areálu České republiky. Od 10.hodiny se promění areál Šiklova mlýna na největší rodinný street food festival ve velkém stylu.
Každý si přijde na své! Zážitkový food festival je připraven pro děti, dospělé, i dříve narozené! Originální meníčka od několika desítek prodejců, mezi kterými najdete světový i český street food, jako burgery, steaky, ryby, dále prodejci a výrobci zajímavých potravin, jako jsou zdravé, domácí, farmářské lahůdky. K pití vám nabídneme limonády, pivo, víno, koktejly, zkrátka vše co znáte i teprve poznáte.

A co víc? Dobrodružství na vás čeká na každém rohu - pikniková zóna, hudba, přírodní koupaliště, westernová zvířata, kulinářské workshopy pro děti i dospělé, relax zóna, westernová show, atrakce Šiklova mlýna.
 

Program dne:

10:00 zahájení festivalu - ochutnávkové stánky
10:00 zahájení programu ve stylovém westernovém městečku a indiánské vesnici. Seznámení s dením programem a děním v areálu.
10:00 – 18:00 aktivity pro děti i dospělé. Westernové: lukostřelba, rýžování zlata, svezení na koni, jízda vláčkem Union Pacifik, zrcadlový labyrint atd
11:30  zábavné divadlo / amfiteátr
14:30 „Westernová show“ – kovbojské dovednosti /  amfiteátr
16:45 akční divadlo /  amfiteátr
19:00 animační program / náměstí 
21:00 Ohňová show 
22:00 Noční strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific
22:00 Diskotéka na náměstí – diskotéka pod širým nebem
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 8. 2019