!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Zážitková turistika metro C a jízda historickým metrem Ečs - odloženo

Zážitková turistika metro C a jízda historickým metrem Ečs - odloženo

Kdy 14. březen 2020 10:00 - 17:00 Historické a vojenské akce
ODLOŽENO! Kombinace zážitkové cesty historickým motorovým vozem z Hlavního nádraží na vlečku do areálu Depa Kačerov, prohlídky depa metra a projížďky historickým metrem Ečs.
Jedinečná možnost jízdy historickým vlakem 810 KŽC a soupravou metra Ečs začíná v Praze na hlavním nádraží a vede přes stanici Praha – Krč až do depa Kačerov, a to po vlečce! V depu Kačerov proběhne exkurze s odborným výkladem a možností pořízení snímků soupravy metra Ečs.

Ve druhé polovině programu následuje jízda historickou soupravou Ečs do stanice metra linky C – Nádraží Holešovice, odkud se souprava vrací zpět do depa Kačerov, kde si cestující opět přestoupí na historický vlak, který svou jízdu ukončí na pražském hlavním nádraží.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2020